Přejít na obsah

75 KW nestartuje na sluníčku


Honza 75Kw

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni příznivci Octávek

Mám problém jestli mi někdo z Vás dokáže poradit! Mám 75 Kw kombíka 2003 koupil jsem ji když měla najeto 62 tis (teď 107)velká spokojenost ale letos začala zlobit, když stojí na sluníčku a je venku nad 20 stupňu tak ji namužu nastartovat až na po 3. Poprvé má snahu podruhé kdybych ji nechal točit minutu tak ani nekopne a na po třetí chytne jako by se před tím nic nestalo. Svíčky filtry i čerpadlo jsem zkusil ale nic. Když klesne teplota třeba přes noc tak nastartuju jako by nic musí stát minimálně hoďku na sluníčku. Slunečník sebou vozit nebudu. Díky moc za pomoc

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni příznivci Octávek

Mám problém jestli mi někdo z Vás dokáže poradit! Mám 75 Kw kombíka 2003 koupil jsem ji když měla najeto 62 tis (teď 107)velká spokojenost ale letos začala zlobit, když stojí na sluníčku a je venku nad 20 stupňu tak ji namužu nastartovat až na po 3. Poprvé má snahu podruhé kdybych ji nechal točit minutu tak ani nekopne a na po třetí chytne jako by se před tím nic nestalo. Svíčky filtry i čerpadlo jsem zkusil ale nic. Když klesne teplota třeba přes noc tak nastartuju jako by nic musí stát minimálně hoďku na sluníčku. Slunečník sebou vozit nebudu. Díky moc za pomoc

Honza

Mam stejny problem.... ! A reseni sem nenasel. Presne jak popisujes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi vůbec neříkej vcelku mě to už půl roku trápí teď mi na Vagu naskočilo při tom když opět nenastartovala závada nějakého relé hlavního el. systému tak jsem koupil nové. Vypadalo to relátko že je v něm jeden kontakt nějakej uvolněnej. Nic méně k tomu jsem dal ještě nové teplotní čidlo které by to udajně také mohlo dělat tak jsem čekal a zároveň doufal že už to zkončí , ale páteční sluný den nezklamal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...