Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

ahoj všem

kamarádovi přestala fungovat jednotka 5P0 862 335 C,úplně se stratila z maxidotu a VAG píše chybu 000003,chybná jednotka,poradí někdo jestli se musí sehnat úplně stejná a jen vyměnit,nebo se po výměně úplně stejné musí provádět kódování?popřípadě jestli je možné tuto jednoutku vyměnit nějak jednoduše za jinou a co vše se by se s tím muselo udělat.je to v O2,bez multifunkčního volantu a se standartním rádiem.popřípadě pokuid někdo nějakou má,tak nabídněte.

díky Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdravím

nedaří se mi propojit můj telefon Samsung Core Duos s jednotkou v autě (O Scout 03/2010, RNS510 Columbus, UHV Premium 5N0 035 730 C)

stejný nezdar jsem měl se Sony Ericsson, naopak s předchozí Nokií či nedávno se Samsung Trend Plus spojení proběhlo

bezúspěšně jsem zkoušel i instalaci rSAP aplikace do telefonu

naopak v jiném vozidle s jednotkou UHV Standard 7P6 035 730 F se připojuji naprosto bez problémů

 

rSAP nutně nepotřebuji, stačí mi funkční HF

umí někdo poradit co s tím?

a pokud je nutná výměna UHV jednotky, tak co to obnáší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OKa, mco dík

v tom případě bych se ještě zeptal za jaký model jednotky? hlavně aby to bylo 100% funkční

bude nutné ještě  používat nějaké speciální rSAP aplikace v mobilu?

kdo pomůže s výměnou a kódováním?

může mít tam moje současná stará jednotka ještě nějaké využití pro někoho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám Octavii II RS TDI MR 2011. Mám hansfree GSM II protože jsem nechtěl rSAP páč iPhone ho stejně nepodporuje. Vše funguje OK včetně BT audio. Avšak nejde přehazovat písničky na MF volantu a ani není vidět název skladby. Je to jen výsada GSM III nebo se dá udělat třeba aktualizace stávající jednotky? Kdyby bylo potřeba předělat na GSM III stačí jen vyměnit jednotka nebo i kabeláž je jiná? 


je to jednotka 5K0 035 730 co jsem se dočetl tak ta to neumí. 


Předem díky za pomoc. 


Jarda


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dotaz, když mám v Octavii u Columba (LED, MR2011) GSM II a na Superbovi (facelift, MR2013) u Columba GSM III, dalo by se to předělat? Aby v eReSu byla GSM III a v Superbovi GSM II? Octavia je dieselova, tudiz s ni jezdim na delsi trasy a vic v ni vyuziji GSM III. V Superbu je stejnej Columbus, jen je vybavenej o příjem DAB signálu. díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nazdar chlapci ,

 

som kúpil hajtru aj s HF , aby som konečne mohol aj ja pohodlne telefonovať , nakoľko je to moj pracovný nástroj. Netušim či má hajtra BT alebo nie , či sa pripája TEL iba cez ten oldschool držiak a to je dovodom chyby , ale poprosil by som o navigovanie. Aj keď laikom nie som , nikdy som nić také nemal. Na základe výpisu z VAG-u , ktorý vlastním , tak predpokladám , že záver je ,,DOPO,, celému telefonovaniu. Mám v aute tieto náležitosti (viď foto) , viem sa spojiť s jednotkou , viem ist do prisposobení , v MaxiDote v MENU mám a viem vybrať opciu telefón , no je úplne prázdna. Nič tam nie je , žiadna možnosť , iba krok spať. Predpokladám dobre , že v tej hajtre taká BT jednotka vydrží 3roky ? Nepozeral som žiadne poistky zatiaľ nić. Neviem , či to má vlastne zmysel.

 

Díky Vám !

 

5f7035339397513.jpg 

Editováno: , autor: puntoii
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Tvoje jednotla je pouze GSM II. Tudiz funguje pouze jako vzdaleny bluetooth reproduktor a mikrofon. Takze nedelas nic spatne. Ja mam v aute GSM III premium a v tom prehravani mam nazev skladby a muzu jej i pomoci columba/volantu prepinat. GSM III ma v sobe i wifi a dalso vychytavky. GSM II mi fungovalo, jak Tobe. Je to ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Mám autotelefon GSM III + Bluetooth Premium (UHV+rSAP) :

 

 - donedávna jsem provozoval zcela bez problémů přes rSAP a PBAP profily telefon N8 (s výjimkou krátké epizody s SGS4, o kterou jsem nešťastně přišel v zahraničí) přes rSAP

 

- nedávno jsem přešel na SGS5, a celkem to fungovalo, resp. PaP chodilo (přenos seznamů hovorů), ale nestihl jsem aktualizaci telef. seznamu, protože mě poté O2 vyzvalo k upgradu mé 0.5 roku staré SIM karty (nová někdy v 11/2013 po tom incidentu s SGS4), údajně kvůli podpoře LTE data přenosům...

 

- bohužel s touto novou kartou se sice spáruji s GSMIII, ale nepřenese se telefonní seznam, nepřenáší se seznamy hovorů, a připojení po nějaké době zhavaruje

 

- jediné, co jsem schopen, je vytočit ručně číslo přes Columbus, hovor ale stejně po nějaké době obvykle  spadne...

 

- zkoušel jsem zpět i N8, zcela bez chyby, všechno funguje, stejně tak jak s nějakou starší Nokií mé ženy :-(

 

- O2 mě již není schopno reaktivovat předchozí starší SIM kartu, se kterou to nějak chodilo...

 

- je to na výměnu té nové SMI karty (s LTE podporou) - měla by tedy fungovat, nebo je to spíše na novou jednotku ? Pokud by byla za rozumnou cenu a byla funkční v mém autě (viz podpis), asi bych si dal říci (nejlépe ta s podporou BT A2DP a lokálního WiFi AP, nevím jaká je poslední verze, aby makala i v mé Laurince O2 MR2010)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zatím pořešil apkou "Bluetooth Phonebook", uvidim, zda-li to bude stabilni, ale stahovani tlf. seznamu přes PBAP protokol je funkční, vč. přenosů všech seznamů volání, a zdá se že celkově je připojení přes rSAP stabilnější, předtím se to cyklicky odpojovalo/připojovalo. Tak snad nebudu novou jednotku ani potřebovat :) Ačkoliv by se A2DP a WiFi AP (ačkoliv to mám pořešené proprietárně přes XyFi modul) celkem hodilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Caute Ide mi o to ze aku bluetooth jednotku z najnovsich mozem pouzit do fabie 2 rok 5/11 aby vsetko fungovalo bluetooth hovoty atd mam biely maxidot a columbus tel iphone 5s a iphone 6plus cital som ze niektore jednotky maju aj wifi no necham si poradit ktore mozem dat hlavne nieco novsie dakujem pekne

Editováno: , autor: ifkoo1131
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Caute Ide mi o to ze aku bluetooth jednotku z najnovsich mozem pouzit do fabie 2 rok 5/11 aby vsetko fungovalo bluetooth hovoty atd mam biely maxidot a columbus tel iphone 5s a iphone 6plus cital som ze niektore jednotky maju aj wifi no necham si poradit ktore mozem dat hlavne nieco novsie dakujem pekne

...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...