Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

určitě má 729B a řešil bych to za novější jednotku s A2DP bez zobrazení na maxidotu.. tam to je stejně skoro k ničemu, já telefon ovládám pouze přes Columbus..

 

Tak mám opravdu tu cos psal:

post-48545-0-35926800-1422721835_thumb.j

 

Řešení tedy novější jednotku, která bude podporovat novější BT u telefonů? To A2DP to je BT audio přenos? Ten aby fungoval by se musel měnit ještě Maxidot za FL?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou tedy sehnat jednotku aby to fungovalo (případně i to A2dp), na Octavii II MR2005, Columbus LED, Maxidot předFL, MF volant předFL. Ovládání telefonu stačí na Columbusu.

 

Potom půjde připojit jakýkoli novější mobil s BT 4.0 a vyšší? Nebo jestli ještě záleží na něčem dalším v telefonu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kluci, co tedy doporučujete za jednotku BT, abych rozchodil nové telefony s BT4.0., fungovalo mi všechno na Columbusu (ovládání telefonu nepotřebuji na maxidotu - předFL) a aby fungovalo případně i A2DP pokud možno, ale nemusí.

 

Díky za info.

 

Případně kdyby někdo sháněl jednotku HF_BT 1Z0035729B tak SZ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, mam problem s telefonem Lumia s WP 8.1  a GSM II , predchozi nokie N95 chodila bez problemu, ale tato windowsi vec nejak nechce prijimat hovory. pokud nekdo zavola na radiu se objevi PHONE ,umlci se a hovor probiha z telefonu misto z HF.Pokud vytocim hovor ja tak je vse OK, mluvim pres mikrofon a slysim z reproduktoru.

 

Auto je FL 2011, GSM 729B , maxidot ani navi neni .

 

nejaky napad na co se podivat..?

 

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam S II 2013 s GSM III (bez Wifi), vcera po aktualizacii MT na Lollipop som rozchodil rSAP, vsetko by bolo super, keby mi na telefone neprestal ist internet.

 

GSM III s wifi by to mal vyriesit. Je to tak?

Nasiel som ze su verzie 730D a 730E je v nich rozdiel?

 

Co vsetko treba kupit? Treba pridavat kable, alebo aktualne stacia?

 

Diki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jan vyměnit a nakódovat jednotku.

 dik ferdo, co tam dat ?

 

edit 14.3.2015

 

tak jsem tam dal 7P6 035 730 C  a chova se to stejne, zkratka prichozi hovor se neprepne na HF ale je stale v telefonu.

 

coding moji jednotky je  : 0701000000010110  

Editováno: , autor: honzik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, mám dotaz , jestli nemá někdo informaci, zda bude škodovka nabízet adapter pro iPhone 6 do držáku na palubní desce...V nabídce příslušenství je pouze pro iPhone 4 a 5...Psal jsem i mail na škoda@info ale dosud bez odpovědi...Pokud je tu někdo, kdo pracuje ve škodovce nebo u dealera Škoda, šlo by to nějak zjistit?


 


Jde mi o to, jestli mám ten držák demontovat a koupit nové lišty, nebo počkat na adapter a použít ho aspoň jako nabíječku...Chtějí za ty adaptéry dost peněz, ale když už tam ta příprava je, tak bych ji chtěl využít...


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Také se přidám mam možnost koupit GSM III Premium 5N0 035 730 C nebo GSM III Premium 5N0 035 730 A prodavajici ale tvrdi ze maji problem s novym androidem 5 lolipop .. takze bych ji mel k nicemu ?? samsung s4 lolipop 5 ..

 

 

oII predFL 2006

maxidot 

columbus

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky ale budes mit určo novejsi jednotku .. Uvazoval jsem ze si BT taky dodelam do auta ale asi to zatim kašlu... dokud mi nerekne nekdo kterou jednotku koupit do meho auta aby fungovalo vse co ma maxidot columbus a telefon .. protoze opravdu nevim jaky telefon budu mit třeba za rok za dva a abych pokazde musel menit jednotku v aute to je trosku draha sranda . třeba za rok bude androuid 6 a zas polovina jednotek nepujde ?? to je silenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já doufám, že to co jsem dal teď tak že to bude fungovat tedy... a když už tak určitě nebudu měnit telefon za rok... A jinak jsem prodal celkem dobře svou původní jednotku, jsou lidi co si auto kupují teprve teď a mění úplně původní jednotky a těm stačí starší jednotky, takže vlastně doplatíš případně jen rozdíl a to při koupi telefonu za 10-20t je investice minimální při rozdílu ceny jednotek cca 1500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...