Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

Pozrel som číslo mojej jednotky. Je to 1Z0 035 729E. Ako som spomínal, je to osadené v Octavii II FL 2010/2011. Funguje bez najmenšie problému s Androidom 4.x Jelly Bean (Galaxy S2) , 5.x Lollipop (Galaxy S4) a taktiež iOS 8.x (iPhone 4S)

 

Ilulstračné foto z netu :

 

http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/170/4538/36851550/dsc05869-2433269114816703330.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže to jsou GSM II a BiGGy se ptá na GSM III s konkrétním označením, takže reagujete na něco co nemáte, respektive neznáte ;)

BiGGy>> A o jaký problém jde konkrétně? Třeba někdo bude vědět jak ho vyřešit.

Edit: BiGGy mně o minutu předběhl :)

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) jde o to ze jsem zminovanou jednotku chtel od jednoho prodavajiciho zakoupit. Ptal se jaky mam telefon tak jsem rekl s4 android 5 lollipop . Rekl mi ze ty jednotky stim novym androidem moc dobre nekomunikuji nebo vubec.. proto se ptam nechci koupit neco co mi nepujde sparovat s mym telefonem a chci take aby mi to jelo na maxiku a columbusu.. jak to tu ctu tak jednomu jde jen na columbusu druhemu zase tak... no kalamita :) nejlepsi by bylo kdyby mi tu nekdo napsal primo cislo jednotky ktera je pro predface 2006 nejvhodnejsi s podporou nejnovejsich telefonu android .. jinak ta kabelaz je vzdy stejna u vsech jednotek? Ze bych zatim od nej odkoupil kabelaz a pak hledal tu pravou jednotku? Diku dik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, možno sa to tu už riešilo, ale narýchlo som to nenašiel a prečítať celých 32 strán by mi trvalo asi celú noc. Mám vo Fabii II GSM jednotku, typ bez podpory rSAP (asi GSM II), a môj problém je nasledujúci. Všetko mi funguje perfektne, vrátane ovládania z volantu, párovanie, prenos 700+ kontaktov je tiež do minútky, Columbus aj Maxidot mi zobrazujú všetky čiarky a mäkčene a iné divoké znaky, ale nedokážem to dokopať k tomu, aby som mal kontakty na MaxiDOTe a tak isto v Columbusovi zoradené podľa priezviska a nie podľa krstného mena. Našiel som cez menu možnosť prepnúť to (surname/first name), ale aj keď to zmením a znovu načítam telefónny zoznam, tak kontakty sú zoradené v tvare Meno Priezvisko a zoradené sú abecedne podľa mena, čo je pre mňa veľmi nepraktické, lebo napr. Tomášov a Petrov mám v zozname viac než koľkých si dokážem zapamätať a blbo sa v tom takto hľadá, nehovoriac o tom, že rovnaké krstné mená mám uložené v rôznej forme (skrátená, alebo v inom jazyku).

Potrebujem dosiahnuť jeden z nasledujúcich stavov zobrazenia a triedenia kontaktov:

  1. Priezvisko, Meno (zoradené abecedne podľa priezviska
  2. Priezvisko Meno (zoradené abecedne podľa priezviska)
  3. Meno Priezvisko (zoradené abecedne podľa priezviska a prvotné hľadanie mena v Columbuse podľa priezviska, alebo rovno fulltextovo)

Telefón mám Samsung Galaxy S4 LTE-A (GT-i9506), v telefóne je Android 4.4.2.
Ďakujem za pomoc.

Editováno: , autor: e1.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po troške experimentovania môj problém nakoniec vyriešila aplikácia Bluetooth Phonebook. Bolo ale treba okrem prehodenia mena a priezviska aj kompletne vymazať spárovaný telefón (Delete user), následne kompletne načítať znovu celý telefónny zoznam. Teraz to už ale funguje dobre. Okrem iného aplikácia dokáže zmeniť aj rôzne kódovania znakov, alebo upraviť telefónne čísla do medzinárodného formátu, a hlavne odfiltrovať kontakty bez telefónneho čísla, alebo podľa rôznych skupín. Stojí za vyskúšanie.

P.s.: Aj keď znovu načítate kompletný telefónny zoznam z telefónu do BT jednotky, v Columbusovi sa aktualizuje až o niečo neskôr.

P.s.2: Ešte jedna otázka. Ak som v režime BT Audio, tj. prehrávania hudby/zvuku z telefónu, tak vidím v ponuke aj neaktívnu položku Video.  Viete mi povedať, že na čo slúži? Dalo by sa nejakým spôsobom posielať video cez Bluetooth z telefónu do Columbusa?

 

post-74175-0-99788100-1430869041_thumb.j

Editováno: , autor: e1.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ebay je jich docela dost, jsou stejné na Audi i VW, takže můžeš hledat i podle toho...Já bych chtěl, jak jsem už psal výše, adaptér na iPhone 6, ale to si asi ještě počkám, jestli se teda vůbec dočkám...nemá někdo páru, jestli vůbec bude?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umí, jen nebude aktivní přenos přes BT, stačí ho aktivovat např. přes VAG a dodat anténu BT pokud v jednotce není. Ale je to prababička :) Záleží taky na telefonu s kterým to chce používat. Seznam načte jen s některých tel. a jen čísla ze SIM. Jak to aktivovat tu najdeš stejně jako lidi co to umí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, asi budu za lamu a asi se ptám na něco, na co už tu bylo 100x odpovězeno, ale opravdu jsem hledal a opravdu jasně nenašel. Tedy mám čerstvě Superba II (RV 2009, MR 2010), rádio Bolero, Bluetooth jednotku 1Z0035729C (0170 FSE_2P8x H35). Nefunguje mi BT-Audio (A2DP). Je to v pořádku? Případně co mohu udělat pro to, aby fungovala? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, dokážete mi poradit jakou jednotku koupit? Mám O II 2006 predface, MaxiDot, bez MF volantu, radio STREAM. Chtěl bych ovládání klasicky páčkou u volantu a aby se údaje ukazovaly na MaxiDotu. Telefony které by se připojovaly jsou Iphone 6 a Samsung S4 mini. Může být jednotka 5P0 862 335B nebo jiná? Předm moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, 

 

nechal jsem dodělat bluetooth a funguje. Telefon se spojí jak má.

Jenže pokud chci přijmout hovor, tak pouze na mobilu, to samé když chci volat.

Prostě mi nejde ovládat přes rádio ani na maxíku není nic.

Na rádiu je pouze tlačítko je, ale to pouze vypne zvuk.

Stačilo by mi jen to ovládat na maxíku nebo v nouzi na Swingu, jde to nějak??

Mám O2 rv. 2006, rádio Swing z faceliftu, maxidot, bez multi volantu, telefon Iphone 6 plus.

Číslo jednotky je 1Z0035729E.

Údajně by to šlo, ale museli by se dát budíky z FL a předělat kabeláž atd, což není nic levného. 

A nebo druhá varianta prý starší jednotka, ale není tam záruka, že bude komunikovat s tímto rádiem, které je z Fl.

Mám doma ještě rádio Stream na mp3, tak při nejhorším bych ho tam dal zpět.

Pokud by to nešlo na maxíku, tak kdyby to šlo aspoň na rádiu.

Jinak jsem zkoušel připojit Bolero a přes něj to taky nešlo. 

Možná jen kdyby se nakódovalo, těžko říct.

Jsem z Pardubic, tak kdyby si někdo věděl rady a udělal to, tak jsem schopen do 100 km dojet.

 

Díky moc za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...