Přejít na obsah

Trubkový nárazník


lukisoft

Doporučené příspěvky

Dobrý den

Chci se zeptat. Dnes jsem viděl octavii combi a vpředu měla trubkový chromový nárazník. Nevíte jestli se dá na octávii něco takového sehnat? hrozně se mi to líbilo a jelikož mám octu na vyšším podvozku asi bych do toho šel. dík moc

myslis trubky pred naraznikem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyrobit se určitě nechá, ale nebude mít homologaci. To bych neriskoval už jen z důvodu náhodné kolize. Pojišťovna se pak chytá všeho, jen aby nemusela platit :feve:

ukaz me co ma dneska homologaci? ani RS kridlo kdyz neni org tak to nema....to je to posledni co by sem resil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, že homologace je zbytečná věc. Auto má nějaké deformační zóny, které rámem úplně změníš. Homologovaný má určitě danné místo pro připevnění, aby to neovlivňoval. Nejsem příznivce věšení si na auto různých spoilerů a světýlek bez homologace.

Jinak ten rám je pěkná věc třeba pokud máš scouta :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, že homologace je zbytečná věc. Auto má nějaké deformační zóny, které rámem úplně změníš. Homologovaný má určitě danné místo pro připevnění, aby to neovlivňoval. Nejsem příznivce věšení si na auto různých spoilerů a světýlek bez homologace.

Jinak ten rám je pěkná věc třeba pokud máš scouta :palec2:

jo tak to ste stebou nema cenu bavit, kdyz by si chtel jen homologaci tak to je lepsi jsi nechat seriovy auto pac malo co ma homologaci a kdyz jo tak je to hnusny. jinak myslim ze ten naraznik pri narazu ti akorad tak pomuze a pro tebe neni nebezpecny horsi ten do koho stim narazis ty....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...