Přejít na obsah

Havarijní pojištění ALL RISK


Fire

Doporučené příspěvky

Ahoj pánové, dostala se mi od známého následující nabídka na havarijní pojištění - viz. leták. Ovšem se mi zdá oproti konkurenci podezřele levná !!!! nemáte někdo zkuśenosti ? přecejenom za havarijní dát 4500,- je super, ale víte jak :feve: děkuji za každé info...

post-13704-1252656762_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázkou je, co to pojištění zahrnuje / nezahrnuje, limity plnění, výluky, atd. Jestli lze i v kombinaci s POV... a taky samozřejmě, jaké jsou s tou pojišťovnou zkušenosti, když se něco nedejbože stane.

Já mám např. POV+HAV u Uniqua, teď mi např měnili čelní sklo v jejich smluvním servise, a neplatil jsem ani spoluúčast, naprosto pohoda jednání, atd. Když jsem nahodil zámek zpátečky, asi za tři dny po nahlášení přišla složenka s vrácením části HAV pojistného

Zkus se zeptat makléře, který dělá víc pojišťoven, třeba poradí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když vidím to ČPP, tak se mi chce kol9 , představa, že se stane pojistná událost, tak mám obavy abych něco dostal kol104 .. to je jen u ČPP ?

No jako ČPP katastrofa největší, všichni v mém okolí kdo u nich byl (rodina, přátelé apod.) s ní mají jen problémy já naštestí jsem u nich mám jen poviný na feldu takže mě to netrápí jinak po zkušenostech právě z mého okolí bych si u nich havarijko nedal ani na traboška...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I presto, ze pracuji pro Allianz (proto si muj nazor preberte jak uznate za vhodne) zkusenost s CPP je stejna, jako tu vetsina uvedla = SPATNA. Prikladem treba znama mela pojisteny VW Golf 4 ve velmi dobrem stavu u CPP, kdyz se ji na dalnici otevrela kapota a udelala skodu za 60k (spatne dovrena kapota), pojistovna nezaplatila nic = duvod pry spatny stav vozidla ...

Kazdopadne uz k nam prislo dost klientu, kteri si stezovali na CPP ( a jine ), ze jim nezaplatili havarijni. Havarijni pojisteni je hlavne proti "blbosti" tudiz nasemu poskozeni s vyjimkami viz poskozeni na okruhu treba, jinak by pojistovna mela platit a platit.

Pokud bych uvazoval o pojisteni pak jedine u TOP3 u nas Ceska Pojistovna (nejstarsi), Kooperativa (prvni zahranicni u nas) a Allianz.

Berte to jako inspiraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem z toho opravdu zmetený :o , povinnéručení seženu na moji 1.9 za cca 4 tis., tam je mi i jedno u koho to je ale teď k té havárce !!!!

Jak je možný, že komplet havárka (cena auta 160tis.) vyjde u Allianz, ČP, Kooperativa cca na 15tis. ??? Chápu, jsou to giganti, ale na druhou stranu to je opravdu darda !!!!

Na druhou stranu, menší pojíšťovny jako jsou ČPP ( to ale nechci !!!!), Maxima a.s., Triglav nabízejím komplet havárko za 5 tis. !!!!! to jako tomu nemám věřit a sponzorovat vydřiduchy od ČP ??? :rtfm::wallbash::help: :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No ja mam ted u nich cerstve pouze povinne ruceni a dal jsem tam Octavii a Fabii, pojistil jsem jeste celni skla

puvodne jsem to mel u Kooperativa a tam jsem za obe auta platil 12500 rok

ted pres Allrisk paltim za obe navic pojistenim skel 7000

Dost pekne usetreni s pravni ochranou

Hlavne ze se daji resit i tyto komplikace:

Pojištění právní ochrany (odborná právní pomoc

při dopravní nehodě a problémových situacích

spojených s provozem vozidla, tlumočení, právní

pomoc při řešení pojistné události a škody na

vozidle způsobené špatným stavem vozovky)

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Triglav dělal kamoš, řek mi, že pokud s něma mám ěnco společnýho at co nejrychleji jdu pryč.. že jim dává tak rok max, pak krach :)

Víc nevím.. Teda to platilo pro oblast Brno - JMK, což je tvůj případ..

PS: já jsem u KOOP, pravda platíme víc jak píšeš ty, ale bez jakéhokoliv problému :) a máme auto na víc jak 160tis pojištěno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

ALLRISK ma navic :

Pojištění právní ochrany (odborná právní pomoc

při dopravní nehodě a problémových situacích

spojených s provozem vozidla, tlumočení, právní

pomoc při řešení pojistné události a škody na

vozidle způsobené špatným stavem vozovky)

Náhradní vozidlo ZDARMA v případě zaviněné

i nezaviněné dopravní nehody, živelní události

a krádeže vozidla

• Asistenční službu pro případ nehody i poruchy

vozu (defekt, ztráta klíče, vybití akumulátoru,

záměna a nedostatek paliva)

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ptáčka lapají..

zajímala by mě realita, za tohle se u jinejch pojišťoven platí několik desítek tisíc /rok (kolikrát i tisíce za měsíc..), ale tahle pojišťovna "bez jména" najednou..

NO, každého věc, však uvidí, jak se mu něco stane.. já bohužel nemohu prohlásit jako Standis, že se mi nic nestalo, takže..

Co se týče právní ochrany doporučím bud a) vlastní právní znalosti B) známý právník c) ochrana vozidla u a ted si nevzpomenu na ten název :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jasne, ja jen ze to je pojistovna s opravdu tak nizkyma cenama, kvalitu poznam az kdyz se neco bude dit.

Kamarad si u ni sjednal havarijni poj. a ke vsi smule do 14 dnu mel predek KO - pojistovna vyplatila bez ruznych kecu i na tak kratkou dobu jeho pojisteni u nich.

Docela jsem cumel jak na cenu pojisteni tak i prubeh likvidace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...