Přejít na obsah

bojler

Doporučené příspěvky

Na nabídce ani faktuře není vypsaný slevový paket k Magicu? Jak říkám, tehdy taková sleva možná byla, i když je opravdu vysoká a zřejmě v tom bude hrát roli ještě nějaká dodatečná akce/sleva.

Mám pocit, že jsi asi trochu natvrdlý, ale jak už jsem napsal - byl jsem obyčejný zákazník, bez jakéhokoli nároku na speciální slevy, či akční balíčky apod..

Magic byl rozepsaný, ale to je celkem fuk, protože porovnávám cenu z konfigurátoru Fabie Magic Combi TSi s mou cenou. A to tu celou dobu řešíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš, máš tady 16 příspěvků, znalosti žádné, ale vandrovat se do ostatních by ti šlo. Hádat se s pitomcem nemá cenu, takže tě nechám v bohorovném přesvědčení o tom, jak byl Magic rozepsaný pro srandu králíků, že zrovna u tebe nebyla uplatněna žádná další akce a situace se nemění i kdyby trakače padaly. Není nad namyšlené tupouny.

Kecy o tom, jak tady nebudeš dávat barvu a typ auta kvůli soukromí jsou jenom bláboly a pokud bys chtěl opravdu přidat nějakou hodnotu, naskenuješ fakturu a nabídku se začerněnými údaji. Jenže pak by možná vyplavaly na povrch některé zajímavé věci..

Přeji příjemnou zábavu při prohlížení vlákna o aktuálních akcích.

  • Pozitivní 2
  • Negativní 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ty víš o mých znalostech? Nic. A o tvých rovněž pochybuju. Do nikoho se nenavážím, jen nechápu, že jsi natolik omezený a nepochopíš věc ani na potřetí. To že u mně nebyly uplatněny žádné mimořádné slevy vím rozhodně já lépe než ty, takže o tom už nebudeme diskutovat! Prostě je to jak říkám, ty o tom můžeš napsat plno dalších příspěvků, ale nic na tom nezměníš.

Do mého soukromí ti rovněž nic není, když nechci prezentovat svoji fakturu, tak to laskavě respektuj a opět - nekomentuj! Vše podstatné jsem ti vypsal. Detailní konfiguraci a výslednou cenu, včetně v té době platných cen. Vše potřebné si bystrý člověk vyjede na konfigurátoru a dopočítá.

  • Pozitivní 2
  • Negativní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já napíšu konfiguraci vozu a ceny v té době:

Fabia Magic, Combi, TSi 289.900

Metalíza 10.000

litá kola 16 palců 3.200

vyhřívané trysky ostřikovačů 700

rezerva 1.100

celkem 304.900

sleva obchodníka 26.000

prodejní cena 278.900

Nejsem invalida ani jsem neměl žádnou jinou speciální slevu.

Jinak zveřejňování faktury považuju skutečně jako nevhodné a údaje na faktuře jsou ryze soukromá záležitost (typ auta, barva, bydliště, osobní údaje, ....) - celkem bych riskoval.

Pro upřesnění: nabídku jsem si nechával vyhotovit 28.4.2011

Dostal jsem se v podstatě na srovnatelnou slevu jako ty, nabídka byla z půlky května tuším. Taky bez nějakého mimořádného slevňování pro doktory, invalidy atd :o)

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem se v podstatě na srovnatelnou slevu jako ty, nabídka byla z půlky května tuším. Taky bez nějakého mimořádného slevňování pro doktory, invalidy atd :o)

Aby taky ne, když jste ze stejnýho města a ve stejný čas si pořizujete skoro stejný auto.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věrnostní program pro majitele vozů Škoda starších 10ti let. Sleva z ceníkové ceny a prodloužená záruka zdarma. Platí pro Fabiu, Fabiu Combi a Roomster.

  • věrnostní program pro majitele vozů Škoda starších 10ti let
    • sleva 40 000Kč na verze Scout a nabídku motoru TSI Start a prodloužená záruka na 4roky/60 000km zdarma, nejde ovšem užít akční balíček plus
    • dodatečná "sleva" 20 000Kč při financování přes Škofin

Jinak toto je pro ilustraci příspěvek na negativní hodnocení... inteligence některých opravdu nezná mezí...

  • Pozitivní 2
  • Negativní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Fabie se pro Classic a Elegance vrátil do ceníku motor 1.4/63kW, doteď byl pouze u akčních modelů

Ke zvýšení cen:

  • Fabia
    • standardní ceny Classic, Ambiente a Elegance plošně zvednuty o 3000Kč
    • netýká se akčních modelů (Magic, TSI start) a verzí Scout, Easy, Greenshit a Monte Carlo
    • reálně tedy pouze Elegance 1.2/51kW, 1.2/77kW a naftových motorizací u standardních výbav

    [*]Octavia

    • Scout a RS zvýšení ceny o 7000Kč
    • Prima a Prima Edition CZ bez zvýšení
    • ostatní výbavy plošně o 5000Kč a to včetně Edition CZ
    • zvýšení se také netýká akčního modelu TSI Drive

    [*]Superb

    • Comfort beze změn
    • ostatní stupně výbav včetně Comfort Greenshit zvýšení cen o 8000Kč
    • 2.0TSI ve výbavě Ambition zvýšení o 10 000Kč

    [*]Yeti

    • akční modely Fresh beze změny
    • u výbav Ambition a Experience zvýšení ceny o 5100Kč u 1.2TSI (netýká se DSG), 1.4TSI a 2.0TDI/81kW a 125kW
    • u ostatních motorizací a výbav zvýšení ceny o 100Kč

Komu vadil tento příspěvek?

  • Pozitivní 2
  • Negativní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá nabídka, slevu 20 tis. na FII TSI dá prodejce bez problému

Hlavně že spousta řečí o dvaceti tisících s prstem v nose.. kol5

No a co že budou stát všude stejně? Copak teď plus minus nestály, když všichni řezali marže a ceníky byly cárem papíru? Uvědom si, že prodejce si poskytováním slevy snižuje příjem z prodeje aut ne na nulu, ale často dokonce do mírné ztráty. Jinak to ani skončit nemohlo, posledních pár let za ceník kupoval jen velmi neznalý člověk.

Editováno: , autor: bojler
  • Pozitivní 1
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co by z toho měli? Třeba to, že nezkrachujou. A protože neznáš systém marží nemá smysl si s tím namáhat hlavu. Buď tomu věř a nebo můžeš dělat beránkovi dvojníka a začít mě tady zase přesvědčovat, jak pětadvacet levou zadní.

Zvídavým napoví ceny skladových aut, co se změnilo.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2:

Co by z toho měli? Třeba to, že nezkrachujou. A protože neznáš systém marží nemá smysl si s tím namáhat hlavu. Buď tomu věř a nebo můžeš dělat beránkovi dvojníka a začít mě tady zase přesvědčovat, jak pětadvacet levou zadní.

Zvídavým napoví ceny skladových aut, co se změnilo.

No já se s tebou hádat nebudu. Ale jestli prodej se ztrátou zabrání krachu.... celkem zajímavá logika. Budu ti teda věřit... ty jsi expert... post-23-1156182784.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych se zeptal, jaká je pravděpodobnost získání slevy na Toura. Vím, že by neměl být problém získat 5 % z ceníkové ceny. Zajímá mě, jak moc lze tuto slevu navýšit, respektive kde je pro prodejce hranice, kam až může zajít. Dále mě zajímá, jestli je těch 5 či více procent pouze ze základní ceny, či 5 % z ceny, navýšené i o přípaltkovou výbavu, resp. jestli i v ní není prostor pro jednání.

Zkušenosti chci od těch, kteří s tím mají u Touru zkušenost či od těch, kteří mají relevantní informace. To, co kdo slyšel, či co si myslí, to nikoho nezajímá a je to tu dost zaplevelené i tak.

Díky, Tour mi dost leží v hlavě:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...