Jump to content

Převodovka automatická na Octavii 1.9TDi r.v. 2003


Tomáš 27
 Share

Recommended Posts

Ahoj Škodováci i ostatní, mám problém dnes jedu asi 50km/hod. jak se má ve městě :palec2: a najednou se pííííp a rozblikala se kontrolka žhavení a napsalo mi to něco jako Motorstörg werstatt (mám jí totiž jako dovoz z NDR :) , hledal jsem to na webu co to znamená, ale nenašel, tak jsem to vrznul do slovníku a poskládal jsem asi toto: "Motorová porucha v místě", ale vem to čert, njn jenže ouvej na semaforu vyřadím na neutrál protože to tam trvá dlouho a už mi nešla vrátit rychlost na "D". Prostě s pákou to nešlo ani dopředu ani že bych to jako odcouval :) . Vím, že je divné když problikává kontrolka "spirálka" žhavení a nejde řadit ale je to tak. Nějak se mi to potom povedlo, dojel jsem domu a potom už s pákou nešlo hnout ani za boha. Mám to na poloze "P" a nehnu s tím ani kdybych se rozkrájel. A je divné že svítí stále ta noha u řadičky jako, že mám sešlápnout pedál a přitom ho mám až na podlaze a nic.

Poraďte někdo co s tím může být, nesetkal se s tím někdo z Vás?

Díky Tomáš

Link to comment
Share on other sites

Brzdovy spinac ma 2 spinane kontakty. Jeden ide do RJ motora a druhy spina svetla. To ze mu pojdu brzdovky neznamena ze je spinac v poriadku. SKor moze byt vtedy KO ked auto ma problemy.

Vo VAGu rj motora ,blok hodnot,kanal 6 ,pole 2 zobrazenie 000 vsetky pedale v klude, 001 brzdovy pedal pomaly zatlacas az sa rozsvieti 1,kusok od hora,dalej stlacas az sa rozsvieti 011. je v poriadku . prva pozicia 100 znamena stlaceny spojkovy pedal. prip 111 obidva nadoraz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...