Přejít na obsah

Sex ve Fabii


peetr

Doporučené příspěvky

promiň, už se to nebude opakovat. :o

Bemo je zlej a nemá mě ráááád  :(

No dobre,tak jednym ockom mozes,ale bude tvrdo cenzurovane...Skodi to tvojmu zdravemu vyvinu a poskodzuje moralku...Potom chodis po meste a piskavas na lahke zeny a to proste nejde...

a kdo mě to naučil kdesi v Tatrách na salaši při válení korbáčiků. Rodiče mě odeslali do světa na zkušenou a tóto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tů Bemo: mno, měl by jsi mu vyhubovat. Pak si na mě sousedi stěžujou, že je nezdravím na chodbě a všude trousím vajgly, válím se ožralej na schodiští, věčně poblitej výtah :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promiň, už se to nebude opakovat. :o

Bemo je zlej a nemá mě ráááád  :(

No dobre,tak jednym ockom mozes,ale bude tvrdo cenzurovane...Skodi to tvojmu zdravemu vyvinu a poskodzuje moralku...Potom chodis po meste a piskavas na lahke zeny a to proste nejde...

a kdo mě to naučil kdesi v Tatrách na salaši při válení korbáčiků. Rodiče mě odeslali do světa na zkušenou a tóto :D

Ptá se dědeček vnuka: "Kam jdeš, chlapče?"

"Ále, do světa dědečku, do světa, na zkušenou...."

"Ach tak, no to děláš dobře, chlapče, pořád lepší jít na zkušenou než na pannu.." :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to JaKr: jj tak to by som bral, teda ten van. Inak mal som chvilku maly zachvat nad VW Sharan alebo nieco podobne.

teraz uz viem ze chcem nieco podobne Oplu Omega Combi. videl som foto sklopenych sedadiel a to je teda sulozna plocha ako svina, tam by sa pomestili aj dve partnerky naraz :D

aj mna zacal boliet chrbat a kocka si zodrela koleno na sedadle, takze sme nasli nove neobmedzene moznosti na zadnych sedadlach, stastie ze vo Fabke sa predne daju posunut az na doraz

to all: chlapci neda sa nic robit, zimu nejako pretrpime a v lete to bude istit deka v kufri a nejaka ta luka alebo stoh slamy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se povedlo, v kufru to fakt nejde, ale když sklopíte přední sedačky dolů, ručku necháte taky dole a zařadíte 1dničku a mezi sedačky date mikiny a trika tak je to paradni a nic vás tolik netlačí, takže si můžete předtim pořádně pohrát a pak přelezete na spolujezce a :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se povedlo, v kufru to fakt nejde, ale když sklopíte přední sedačky dolů, ručku necháte taky dole a zařadíte 1dničku a mezi sedačky date mikiny a trika tak je to paradni a nic vás tolik netlačí, takže si můžete předtim pořádně pohrát a pak přelezete na spolujezce a :prc:

pekny návod -_- snad do inštalačných návodov s ním?

ano aj tak sa da ale ja radšej na zadnych a dievča nech cvičí :prc: erobik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se povedlo, v kufru to fakt nejde, ale když sklopíte přední sedačky dolů, ručku necháte taky dole a zařadíte 1dničku a mezi sedačky date mikiny a trika tak je to paradni a nic vás tolik netlačí, takže si můžete předtim pořádně pohrát a pak přelezete na spolujezce a  :prc:

pekny návod -_- snad do inštalačných návodov s ním?

ano aj tak sa da ale ja radšej na zadnych a dievča nech cvičí :prc: erobik

Zkusim to poslat expertum do škodovky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se povedlo, v kufru to fakt nejde, ale když sklopíte přední sedačky dolů, ručku necháte taky dole a zařadíte 1dničku a mezi sedačky date mikiny a trika tak je to paradni a nic vás tolik netlačí, takže si můžete předtim pořádně pohrát a pak přelezete na spolujezce a :prc:

tak to je velmi zaujimave, to som neskusal, ani sa mi nechcelo pravdupovediac tocit tym blbym koleckom aby som zistil ci sedacky idu sklopit aj dopredu na pozadovanu polohu :D takze zajtra to musim skusit, hmm moze to byt zaujimave -_- thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...