Přejít na obsah

Ktoru poistku??


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

tak chlapci mam tu jeden debilny problem odisla mi poistka od zapalovaca (na cigarety) B) a teraz neviem ktoru poistku mam pouzit viem ze je tam 15 A modra ale neviem aku fotky su blbe tak mi za tu kvalitu prepacte ale trocha som aj dokreslil nieco aby bolo to viacej vidno tak diki a napiste ktoru vdaka staci mi napisat cislo od do 1-2 3-4 5-6 B) obrazok c 1

post-10-1144955341.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obr c 6. 5-6 tato je kupena s automobilky ale stale nieje taka aku mam v poistkovej skriny :( nevadi to?? dokresloval som len ako idu tie drotiky a niekde aj cisla ako su B)

post-10-1144956569.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
Samozřejmě, že je to jedno. Jen musí být 15A

to viem ale si potrpim na detailoch :(

Ja si taky potrpim na detajlech,dneska jsem se celej den rozhodoval jestly zelená nebo klasická bílá role toaletáku by byla detajlně vhodná na detajlní seznámení s mim záchodem :smich:

:smich: Fakt vtipne :angry: a mimochodom uz mam origo poistky takze je po probleme vdaka Eugenovy :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i kdyz jsi to vyresil,myslim ze jsi mel spravny dotaz.

pojistka i kdyz ma stejnou hodnotu Amper nemusi reagovat stejne,tvar "vlakna" ma vliv na jeji charakteristiku a tim cas a proud pri kterem vypne.Nelze rict ze 15A pojistka vypne pri 15A !!! 15A pojistka snese trvale 15A .jestli vypne pri 2nasobku proudu za 1 sec nebo 5min zalezi na jeji stavbe .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i kdyz jsi to vyresil,myslim ze jsi mel spravny dotaz.

pojistka i kdyz ma stejnou hodnotu Amper nemusi reagovat stejne,tvar "vlakna" ma vliv na jeji charakteristiku a tim cas a proud pri kterem vypne.Nelze rict ze 15A pojistka vypne pri 15A !!! 15A pojistka snese trvale 15A .jestli vypne pri 2nasobku proudu za 1 sec nebo 5min zalezi na jeji stavbe .

Ej veru pekne si to napisal,ale domnievam sa ,ze jemu islol skor o vyzor v poistkovej skrinke ako o ucinnost danej poistky. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mISHA: v aute bych to asi neresil jakou ma pojistka charakteristiku,dulezita je barva -proud,ruzni vyrobci maji ruzne charakteristiky,uz jsem mel pripad kdy pojistka byla moc rychla a porad vypadavala pri zapnuti svetel,meril jsem proud -vse OK,nakonec jsem vyndal pojistku ze supliku a bylo po zahade(dotycny kupoval pojistky na pumpe a mely barvu trosku svetlejsi nez moje )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...