Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Zdravíčko pánové, jak se situace má zrovna? Jen že bych se přidal konečně taky, i když Maxi ještě nemám... tak by mě zajímalo jaká je čekácí doba popř. kolikátý jsem v pořadníku :-)

Pročetl jsem už toho hodně, takže jen bych to shrnul pro potvrzení.... Maxidot mi bude ukazovat ve všech 3částech D-DOT? Parkovaci senzory ani origo radio nemam. To co zobrazuje se da teda pomocí kabelu VAG nastavit přes Software? Takze muze tzobrazovat jakoukoliv hodnotu z VAGu, dá se k tomu dodělat i popis jaký chci (nebo je pevně nastaveny?), a pak bych poprosil o návod k montáži, resp. kam co zapojit na CAN verzi (počítám že ji mám když mám O1 2001 1,8T RS).

Díky za odpovězení a potvrzení...

  • 2 týdny později...

Jak to teda vypadá s těma D-Dotama? už to celkem trvá, co?

  • Autor

Musíte psát výrobci na uvedenej e-mail. Já zatím nemám žádný info.

Nechci jako plašit,ale myslím že na nějaký D Doty mžete zapomenout,znám 2 lidi co jim to zkolabovalo a není tak nějak cesta zpátky,no tak nevím. Joo,jinak na ten mail jsem psal asi dva měsíce dozadu a nic,takže na tom asi něco je..že se něco nepovedlo............bohužel,nápad to byl dobrej.

a pár lidem zřejmě i funguje... jaka skoda ze ne i nam ostatnim.... to chce udelat vyrobu fabrickou, ve velkym. a jedes

Aaa,tak ty to máš taky kaput? No to zamrzí, ještě že jsem s tím nějakou dobu otálel,asi tomu nesvědčily ty mrazy nebo jak jsem to slyšel.....

nene, kdepak. ja prave jsem myslel ze bych si to poridil, ale asi to neni realny.... A jak se ti to projevuje nebo jak? ta nefunkcnost?

No prostě to bud nejde vůbec,nebo to ukazuje nesmyslný hodnoty,nepomáhá ani přehrání softu nebo co......... víc nevím

D-DOT mám od jara, sice jsem musel 3x přehrát soft, pohrát si s init leght a funguje.

a co máš za verzi softu? 1.1 nebo vyšší? příp co jsi s tím zrobil? Kámoš je z toho neštastnej,třeba by mu nějaká inf pomohla. Ten Doležel nebere ani telefon.

mám třídrát, aktualizovaný na verzi 1.33 z května loňského roku, naposled program zabloudil tak že pouze blikalo uvítání a zbytek displeje byl prázdný D-Dot na žádná tlačítka nereagoval, soft jsem musel nahrát do D-Dotu tak, že při zapnutí zapalování jsem podržel resetovací tlačítko, D-Dot naběhne rovnou do Upgrade modu, soft nahrán kabelem přes obd zásuvku, nahrána konfigurace a fertig.

No on to dělal taky ale jak jsem psal,střídavě to jde a nejde. Taky má myslím verzi 1.33 takže to už asi nerozchodí.

  • Autor
No prostě to bud nejde vůbec,nebo to ukazuje nesmyslný hodnoty,nepomáhá ani přehrání softu nebo co......... víc nevím

To by možná chtělo vědět. Pokud nevíš tak to je JPP - Jedna Paní Povídala

No zatim sem teda neslyšel,že by mu to makalo bez problémů teda alespoň ve fabuli!! takže na to seru než abych se s tim porát mrcasil!!!! :kol-64:

sice se mi to moc líbilo,ale takhle na to peču!!!

  • 2 týdny později...
No on to dělal taky ale jak jsem psal,střídavě to jde a nejde. Taky má myslím verzi 1.33 takže to už asi nerozchodí.

D-Dot mi také občas nenaběhne a přišel jsem na jednu věc pokud nenaběhne stačí aktivovat vstup pro parkovací senzory a po vypnutí tohoto vstupu vždy naběhnul a následně maká jak má, já ale nemám CANovou elektriku v autě jako je ve Fábii.

  • 2 týdny později...

Tiez mam zaujem o D-DOT a pisal som Kamilovy dvakrat a uz asi viac ako polroka odpoved ziadna. Budu este alebo uz nie?

Upraveno od TDI tech

Ja mam takovy pocit že éře D-DOTů už odzvonilo.

Ani mně se nepodařilo z něj dostat odpověd :feve:

Jedinym řešením je tu asi "hromadná výroba" formou zakázky u nějaké firmy....Ale to by musel vypustit do světa zapojení a program atd.... a je otazkou na kolik by to pak celé vyšlo

No, pokial by sa cena pohybovala niekde okolo 100eur/ks, tak by som do toho isiel. Ale desne pochybujem ze Kamil da svoje know-how len tak do sveta.

  • 2 týdny později...

zdravim ak mate tieto boxy tak by som aj ja jeden zobral. Dakujem.

  • 1 měsíc později...

Taky bych měl zajem

a funguje to vubec? :help: nebo se vsechny ty maxiky "posraly"? :feve:

Mě ve fábce funguje d-dot téměř 100%.Občas se stane že nenajede(tak 1 z 50 ,nepravidelně).Ale i to se dá řešit,stačí přejít do menu a už funguje jak má.

Mě ve fabce taky šlape dobře, mam ho v autě přes rok a bez problémů. Asi dvakrát se stalo že přestal fungovat ale po nahrátí softu bylo po problému

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.