Přejít na obsah

Výfuk


Wertheim

Doporučené příspěvky

Jo, a jeste neco: taková perlička vyfotil jsem svůj starej vejfuk po namontování laďáku...už potřeboval vymněnit :D

Tak ten je hustě v pwdeli, jsem zvědavej až pak vypitvaji ten můj původní. Vypadám to že nejspíš půjdu do toho laityngu, ale nejrači bych ho v tý fabce slyšel než to tam dám...abych nelitoval pak... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti ale tento výfuk to je rachot ja ďas...v tom bych nechtěl jet po dálnici 130... :t

Toho se právě nejvíc bojím....že někam pojedu 130 po dálnici dvě hodiny v kuse a bude to děsnej kravál, i když z laityngu mě neustále ujišťujou že ten vejfuk na 1.2jce přímo na míru má příjemnej zvuk....abych tam pak po tejdnu ten starej nedával nazpátek..., bych se prostě potřeboval svézt s někým kdo má decentní laďáček...jaký to vlastně je uvnitř auta :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtělo by to ladák...o něco decentnější než tenhle

http://www.srandicky.cz/download/download....a&file=la_k.wmv

Hmm, to asi jo, ale tenhle je docela dobrej... připomíná mi to Imprezu WRC... :t

A takhle nějak zní ten tvůj a nebo je to o něčem jiným? :t

To nemyslíš vážně ne?! :doh ... To ani náhodou... :D . Je to něco úplně jinýho. Ten můj má takovej dunivej zvouček, a né takovej "nakřáplej", jako ne tom videu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti ale tento výfuk to je rachot ja ďas...v tom bych nechtěl jet po dálnici 130... :t

Toho se právě nejvíc bojím....že někam pojedu 130 po dálnici dvě hodiny v kuse a bude to děsnej kravál, i když z laityngu mě neustále ujišťujou že ten vejfuk na 1.2jce přímo na míru má příjemnej zvuk....abych tam pak po tejdnu ten starej nedával nazpátek..., bych se prostě potřeboval svézt s někým kdo má decentní laďáček...jaký to vlastně je uvnitř auta :t

Přijeď...Tě povozím :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti ale tento výfuk to je rachot ja ďas...v tom bych nechtěl jet po dálnici 130... :t

Toho se právě nejvíc bojím....že někam pojedu 130 po dálnici dvě hodiny v kuse a bude to děsnej kravál, i když z laityngu mě neustále ujišťujou že ten vejfuk na 1.2jce přímo na míru má příjemnej zvuk....abych tam pak po tejdnu ten starej nedával nazpátek..., bych se prostě potřeboval svézt s někým kdo má decentní laďáček...jaký to vlastně je uvnitř auta :t

Jo, uvnitř auta je to taky docela slyšet... Ale to si zvykneš... Je to totiž přííííjemnej zvuk.. :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...