Přejít na obsah

Zadní sedačky


Wertheim

Doporučené příspěvky

Zkus nějaký vrakoviště. Pokud si nebudeš moc vymejšlet-RS sedačky,tak je seženeš docela lacino. Do 5000kč by ses měl vlízt i s předníma.

Sem tam volám co je tady v okolí ale nemají. Ideální je se trefit do barvy. Ale jinak dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

jak napsal Dark Faby, sám to tak mám = fabia comby + sedačky FRS včetně plnohodnotného středového pásu - pokud ty FRS kupuješ, tak ať ti nezapomene dát upínací mechanismus středového pásu ;)

PS: Dark Faby, příště bez té citace posledního příspěvku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě že mám vyhlídnuté 2 sedačky FRS a jedny mají v prostřed 3bod pás a druhá ho nemá, ale zase ta druhá má prostřední opěrku :-) nechápu to. Ještě jsem našel černé kde je jak ten 3 bod pás tak prostřední opěrka.. Ale nevím co zadní tapec dveří, zda pujde na combi :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

zdravim, vím že je to blbá otázka, ale nemám ted svojí fabii na pár dní pryč a proto se nemůžu podívat.

mám vzádu nedělený sedačky a známej mi nabídnul, jestli nechci od něho zadní dělený.

Potřeboval bych vědět, jestli je tam stejný uchycení nebo ne.

Když je koupim, jestli stačí pak tu jednu svojí velkou vyndat a rovnou do těch pantů zapasuju dvě dělený.

Díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to tu řešilo a když si představíš ty opěradla, tak ti to "dojde".

Bude ti chybět prostřední pant. Takže buď koupit nebo dodělat a pak opěradla jen nacvakneš.

Jinak sedák je výměna kus za kus.

Pokud budeš chtít, ak ti to nafotím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo projel jsem toho několik a někde bylo psáno, že tam není ten jeden prostřední úchyt na sedačku a jinde zase bylo psáno že to jde prohodit bez problémů.

nemám ted auto u sebe takže vůbec netuším.

snažil jsem se najít k prodeji nové sedačky a podle fotek jestli jsou stejný ale nikde jsem nic nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...