Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

Tak to tě nepotěším zda to jde nevím ???ten kdo ti to montoval to neví???? :-))))))

myslím že jde všechno ale jestli je to nutné předělávat i boční zrcátka....:-))))

Jinak je velký zájem o kryt a řadím dle SZ tak se ale rozhodněte rychle!!!! .-)))))))děkuji.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna dobrá storka kamarád dovezl OII ke mne na laně :-))))že nejede a servis ho poslal někam ...že tam je závada někde v elektroinstalaci a že by to stálo X atd......a ejhle zjistil jsem už na první pohled že auto bylo podsvětlené na audi vzor někde .......a ten tuner jak letoval a letoval nevím čím :-))))tak trochu více poškodil budíky......docela síla!!!!!!

takže tady přikládám jak to je u mne po zásahu a zde již opravené ty co tam byli a nově podsvětlené na bílo/červenou....

závada byla v poničeném plošnáku od neznámého :-)))a chybná komunikace s jednotkou motoru......

post-208-1240472042_thumb.jpg

post-208-1240472046_thumb.jpg

post-208-1240472051_thumb.jpg

post-208-1240472056_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednotka upravena nejmenovanou F .......software odladění a maximální spokojenost ale jak to F. provádí mne nějak štve letování a oblemstaná pamět kolem osmrákaný cín no nic moc co to potom provede za čas nikoho netrápí jen mne to s....!!!!

M.

post-208-1240477732_thumb.jpg

post-208-1240477738_thumb.jpg

post-208-1240477742_thumb.jpg

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pane :-)))nebudu zde uvádět kdo ale docela mne to s..... už jsem takto opravoval 3 jednotky a všechny podobně sprasené....on by člověk docela nadával kdyby se mu to třeba někde na dovolené pokazilo a nejelo kvůli tomuto zásahu....a zaplatil by v salonu raketu za jednotku s prací.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

potreboval by som konektory ku nav. cidlam na xeny. viem, ze zopar si uz namontoval, nemas nahodou po ruke cisla pod ktorym by a dalo objednat konektory, piny a co ja viem co k tomu treba

pouzite neviem zohnat :(

diky

Marian

Editováno: , autor: mcsolle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden Blázen chtěl namontovat konečně RS výfuk a tažné no hrozná práce a konečně sundal ty zástěrky :-))))

výfuk jsem dával použitý pěkný a spojky a veškeré uložení nové origo....

a dobré zjištění bylo že původní průměr 2.0MPI byl u katu sice 55 ale hned do vstupu prvního dílu byl zůžen na 45 a pak už pokracoval v té 45 :-))))) RS to má celé v 55

RS koncovku napasovat byla obštrukce ale vše dopadlo jak je na foto a nárazník dopasovám a udělán menší otvor stejného rázu jako má RS

post-208-1240818891_thumb.jpg

post-208-1240818901_thumb.jpg

post-208-1240818907_thumb.jpg

post-208-1240818915_thumb.jpg

post-208-1240818921_thumb.jpg

post-208-1240818927_thumb.jpg

post-208-1240818931_thumb.jpg

post-208-1240818935_thumb.jpg

post-208-1240818940_thumb.jpg

post-208-1240818944_thumb.jpg

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, že cohlo-fošno-rychlo-hevero-rampa je stále aktuální a nutná podmínka pro kvalitní výsledek práce ;)

bych chtěl vidět ty mistry světa z těch značkových servisů, jak by jejich práce v takových podmínkách jako děláte vy kluci vypadala?

respekt :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palo JJ nájezdy na rychlo poskládané :-))))ale bezpečné :-))))kdyby takováto práce byla jako je pro mne hlavní elektrika tak samo mám už hever i když autoelektrika je vždy spojena s mechaničinou .-)))hever bude často ulehčí práci i při elektro domontážích lehce přizvedneš a nemusíš lezet pod palubkou!!!!!

P2M JJ pán zapaltil sám sobě :-)))))mám konečně radost že to už mám hotové.....tažné jsem měl pod stolem 4roky a výfuk tak 2roky :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší na tom je to že to je vlastně 3 tažné nejdřív přišel známej jééé tažné to potřebuji tak si ho vzal řikám kup to samé nové stejnak ho nebudu hned montovat a pak se to opakovalo podobně a ted to třetí mám konečně na autě já :-)))))

RSka preci zasadne nepracuje! Ta se ukazuje jako modelka Agatka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...