Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

Tak ted si me uprimne "nasral". To nevis, ze statnimu uradovi se dava do rukou zasadne notarsky overena kopie a original si nechava majitel uz proto, aby ji mohl v podobe notarsky overene kopie pouzit kamarad u toho sameho urady? ;-(

Když chceš dělat chytrého, tak ho dělej, ale nevím proč by to mělo být notářsky ověřenO??? Stačí dodat originál a fotokopii, on si tu kopii sám ověří podle originálu a je to. Nikde nepotřebuješ notáře, ten je dobrej jen k uložení hotovosti, přepisu majetku, sepsání závěti a nebo ověření podlisu, ale né originál dokladu, ten si může ouřada ověřit sám za 3 sekundy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze, ale potom ti vetsinou sebere ten original a tobe zbyde ta kopie - proto volim zasadne variantu udelat si overenou kopii (na kteremkoliv obecnim uradu za 20) a jit tam jen s ni. Potom mu nezbyde nez si holt nechat kopii. Original je vzdy lepsi ;)

Proč dávat byť jen 20,-Kč za ověření, když on si to může(a i má) podle toho originálu ověřit sám a zadara? Originál ti sebrat nesmí, je to tvůj majetek a tvůj doklad o jisté skutečnosti.

Že si jelito, které si vše nechává za prachy ověřit je jedna věc, že si necháš srát na hlavu ouřadou druhá věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč dávat byť jen 20,-Kč za ověření, když on si to může(a i má) podle toho originálu ověřit sám a zadara? Originál ti sebrat nesmí, je to tvůj majetek a tvůj doklad o jisté skutečnosti.

Že si jelito, které si vše nechává za prachy ověřit je jedna věc, že si necháš srát na hlavu ouřadou druhá věc.

Mas proti me neco, ze se na me vsude utrhujes? Ja nejsem ten, kdo se nechal obrat o original... :( A neni to blbost proste se s lidmi nerad hadam A NERAD NA URADE ZTRACIM CAS ZBYTECNOSTMI...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každej tomu říkáme nějak, někdo hold Leon no ;):smich: :smich: :smich: :smich:

No a protože mne Vojta zná, tak vím, že si tohle mohu dovolit, on je totiž inteligentní člověk, kéž by i jeho bratr byl :help:

Jojo znám vím takže pohodička Martin asi myslel auto ale neva lol lol

Jinak martine bez těch zástěrek už je to dotažený k dokonalosti :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele neprovokuj to se musi postupne zacit hardwarem a potom prejit az na software - takze nejprve ke garnymu na turbo z 96kW, trysky 1100 a potom teprve upravovat mapy ;)

To už chce pak spešl mapy když se to takle hardwerem upravuje... jinak je fakt ,že 74 kw moc nejede a v 4x4 to je ještě horší... a nafta která nehulí je sráč... a ne nafta ..to ví každej kdo dělá chip tuning ... pak už je otázka jen kolik hulí .. ono totiš každá nafta hulí .. jen to není tolik vidět ... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti upraveným kouřícím Dieslům......každého věc a když to jinak nejde tak co......ale vemsi jed za tím až do chorvatska tak to je asi mazec.....kdyby tam bylo nějaké přepínání normál / Tunning třeba na sprinty tak super!!!

já jsem zastánce uprav pro běžný provoz a každodenního používaní na ukor motoru (a to také mohu realizovat)a taky toho ovzduší :-))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine, ještě jednou moc díky za tvou skvělou prácičku, a pro všechny fakt moc doporučuji tohoto borce! Ten alarm si předělám, to víš, nechával jsem si to dělat u oficiálního partnera Jablotronu, tak až budu dodělávat výhřevy sedaček anebo ty ostřiky, tak si to tam trošku fajnovějc porovnám. Je to fakt prasárna, když ten spodní kryt pod volantem visí na drátech od alarmu... Takže dráty pod reléovej box, čidlo náklonu hodím na podlahu pod středním tunelem za klimatronikem (?) a někde tam taky asi dám tu ř. j. alarmu, ultrazvukový čidlo někam dál od toho, ale to uvidím, až to odkrytuju... Myslím, že jsem se s Martinem neviděl naposledy (možná přebarvíme podsvícení, ale to až jindy, až budu trochu víc z dluhů venku). Á propos, ty sis předělával podsvícení v autě a na jakou barvu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti upraveným kouřícím Dieslům......každého věc a když to jinak nejde tak co......ale vemsi jed za tím až do chorvatska tak to je asi mazec.....kdyby tam bylo nějaké přepínání normál / Tunning třeba na sprinty tak super!!!

já jsem zastánce uprav pro běžný provoz a každodenního používaní na ukor motoru (a to také mohu realizovat)a taky toho ovzduší :-))))))

No ono je to tak ,že auto kouří jen lechce a nebo zanedbatelně ... pořádnej kootel je to jen při plném plynu ..vetšinou ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řehoř

Ahoj pane já také děkuji!!! jj věci alarm schovej jak jsem ti řikal osobně a náklon stačí do prahu hned pod at to netaháš daleko atd....kdyžtak zavolej :-))))

podsvětlení mám bílo/červené původně ještě na starých budíkách jsem měl modro/červenou klasiku.....

PS barvy podsvětlení chce decentně a klasicky navrhnou a pouze ze dvou barev ....protože pak je to jak kolotoč :-)))))

TJ....bílá/modrá bílá/červená modrá/červená

k tomu alarmu že montovalo zastoupení pro jablotron ...tak to je smutné samozřejmě asi cena za montáž byla adekvátní????

Právě dost často se lidí zarazí když je montáž stojí více než u těchto rychlo montážních prXXXt.........

právě u této věci co máš ty musí být vše schováno včetně GPS ant a né jak to tam je ted........je to drahá věc ale za těchto podmínek dost rychle odstranitelná.....ale vím že ted už to bude předělané tak proto to píšu.....!!!

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Václave :-))

každý máme zkušenosti to je jasné jen když koukám na ty montáže tech pavouků a lanovek tak bych to bud dělal zadarmo a na druhou stranu když bych si za to něco řekl tak bych nespal ....dnes je to lidem nějak jedno v jakém koliv oboru a to nemluvě o Autor.servisech když se vrátím k těm autům :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...