Přejít na obsah

ako reklamovat servis?


Byrto

Doporučené příspěvky

bol som pred tyzdnom na garancke v servise menili aj tlmice, IC, 5-druhov cidiel zamok atd...

dnes som si vsimol dost velku vôlu vo volante a praskanie pri jeho poskubani - aj na serve aj s vypnutym servom a strasne mi rezonuje nieco z motora pri 1500 otackach pri mensich alebo vacsich nie je nic pocut ale pri 1500 je to tragedia neaky plast ci co..

viem na 10000000% ze pred tym nez som bol v servise tak som nemal horeuvedene problemy.. je to seriozny servis ziadny ojebavaci (tak sa mi javia a mas s nimy doteraz len tie najlepsie skusenosti)

ale nemienim platit za nieco co viem ze som nesposobil

teda chcem vediet ako mam postupovat ze chcem odsranit zavadu v ramci zaruky predoslej opravy?

este som nic podobne nerobil tak preto sa pytam a ake su moje sance na uspech..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bryto: To bol ten servis mimo BA? Ja by som tam zasiel osobne a v klude sa skusil porozpravat najprv z prijmacim technikom, potom pripadne nech privola mechanika ktory ti zavady odstranoval. Vysvetlil im, ze po ich oprave nastali spominane problemy. Vsetko samozrejme v kludnom priatelskom duchu. Ak to nepomoze, ziadaj si ako bolo spominane veduceho, alebo majitela. Pokial neuspejes tak proste napis do Skodovky. Blbe je, ze im nemas ako dokazat, ze to naozaj sposobili oni. Pokial je ale ten servis naozaj seriozny tak sa ti na to pozru.

Edit: Ja som v jednom nemenovanom servise bol s jednym problemom tri krat. Nevedeli to vyriesit. Tak som kontaktoval Skodovku a ta zistila, ze eviduju odomna len jednu reklamaciu. Blbe bolo, ze som nemal od kazdej navstevy papier. Takze to ma uistilo v tom, ze servis nie je seriozny a viac ma tam neuvidia. Skus na nich este tak, ze si s nimi maximalne spokojny a chcel by si k nim chodit nadalej, ale s poslednou opravou nie si spokojny. Pokial ten servis bude ochotny bojovat o teba ako zakaznika tak stoji za to aby si ich navstevoval aj dalej, inak by som na nich nahnal skodovku a uz tam nesiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bryto: To bol ten servis mimo BA? Ja by som tam zasiel osobne a v klude sa skusil porozpravat najprv z prijmacim technikom, potom pripadne nech privola mechanika ktory ti zavady odstranoval. Vysvetlil im, ze po ich oprave nastali spominane problemy. Vsetko samozrejme v kludnom priatelskom duchu. Ak to nepomoze, ziadaj si ako bolo spominane veduceho, alebo majitela. Pokial neuspejes tak proste napis do Skodovky. Blbe je, ze im nemas ako dokazat, ze to naozaj sposobili oni. Pokial je ale ten servis naozaj seriozny tak sa ti na to pozru.

No a kdyby nahodou zapirali ze to muselo delat uz predtim tak jim holt musis rict jak je mozne ze na to pri garancni prohlidce neprisli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...