Přejít na obsah

Telefonní seznam


Doporučené příspěvky

Mám Octavii II s GSM III bez navigace s telefonem Nakia N73. V telefonním seznamu mám 800 čísel. Jsem nešťastný s funkčností telefonního seznamu zobrazovaného ve vozidle. trvá minuty než najdu správné jméno s seznamu pomocí kolečka na volant. Proč ten seznam neumí vyhledávat podle počátečních písmen jako mobil přes HF sadu? Tenhle systém je katastrofa. Hlasové vytáčení samo je taky k níčemu s ohledem na komplikovanost a možnost uložení pouze 50 čísel. Už jsem psal do Škodovky, žádost o demontáž a vrácení peněz. Nebo existuje nějaké přijatelné řešení vyhledávání? Děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobne ako s Columbusom to funguje aj s rádiom Bolero, zobrazí sa ti na displeji klávesnica, ťukáš do nej a vieš pomocou zadaných písmen rýchlo vyhľadať konkrétny kontakt. V telefóne mám síce len cca 250 kontaktov, ale bez problémov na maximálne 5 ťuknutí viem cez telefónny zoznam zavolať tomu, komu zrovna vtedy potrebujem -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi určitě ano. Nejdřív se s tím ale musí poprat Škoda. Nikde není ani slovo, že to s radiem Swing funguje omezeně. O jiných připojeních např. MDI píšou jak co s čím se zobrazuje nebo nezobrazuje atd. O Hands Free omezení ani čárka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím tedy, jak to přesně funguje na FL, ale pokud nebude na rádiu dotykový display, těžko bude uživatel někde ťukat písmena abecedy. Na před FL funguje listování v seznamu přes multifunkční volant takto..mohu buď mačkat posuv dolu nebo nahoru, pak se pohybuji vždy o jednu položku v seznamu..pokud příslušným směrem tlačítko posuvu podržím, začne mi vyhledávání skákat postupně po počátečních písmenech (tedy první položka začínající "A", pak skok na první položku začínající "B"), pak již není problém najít konkrétní jméno.. myslím, že rychleji to v kombinaci, kdy není možné, namačkat na dotykovém displayi jméno, asi vymyslet a provést nejde.

Každý má možnost si odzkoušet, co si objednává, trochu chápu rozhořčení, že jsi našel možnost, jak vše provést elegantněji, ale na druhou stranu..že tě nikdo neupozornil..na co? Nemůžeš v seznamu listovat? Myslel jsem že můžeš, a že to jde rychleji v jiném stupni výbavy? O tom to prostě kolikrát je.

Opravdu doufám, že se nedostaneme na úroveň Ameriky, kde je možné chtít náhradu o Mc Donaldu, že se tloustne po jejich hranolkách a nikdo na to neupozornil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám ,že se to pěkně rozvášnilo. Pojinta je v tom, že ani dealer a byly dva nevěděli rozdíl mezi GSM II a III. Je to problém dealera nebo škodovky, která je školí? O funkčnosti zařízení nevěděli taky nic. Tak jaké pak zkoušení. Pokud něco kupuji v kombinaci a ta není zrovna optimální měla by o tom padnout nějaká informace. Ani dealer a ani na webu žádné úskalí nebo omezení není popsáno. Jak již jsem psal u připojení MDI je např. napsáno, že po spojení radia s např. MP3 přes jack 3,5 nejsouu zobrazeny skladby a nelze vyhledávat. U Hand s Free není nic. Pouze kopmabilita s telefony. Ani u specifikace radií není nic. Oficiálně je rozdíl mezi Swing a Bolero v dotykovém displeji a CD měniči. To je všechno. Kdybych byl upozorněn buď bych koupil Bolero nebo bych se na GSMIII vy....l a namontoval normálního Parrota. Měl bych klid a fungovalo by to exceletně jako ve starém autě za polovinu peněz.

Zatím je od Škody klid. Odpověď je zatím taková, že odpoví až to přezkoumají.

Editováno: , autor: cz471973
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Koukám ,že se to pěkně rozvášnilo. Pojinta je v tom, že ani dealer a byly dva nevěděli rozdíl mezi GSM II a III. Je to problém dealera nebo škodovky, která je školí? O funkčnosti zařízení nevěděli taky nic. Tak jaké pak zkoušení. Pokud něco kupuji v kombinaci a ta není zrovna optimální měla by o tom padnout nějaká informace. Ani dealer a ani na webu žádné úskalí nebo omezení není popsáno. Jak již jsem psal u připojení MDI je např. napsáno, že po spojení radia s např. MP3 přes jack 3,5 nejsouu zobrazeny skladby a nelze vyhledávat. U Hand s Free není nic. Pouze kopmabilita s telefony. Ani u specifikace radií není nic. Oficiálně je rozdíl mezi Swing a Bolero v dotykovém displeji a CD měniči. To je všechno. Kdybych byl upozorněn buď bych koupil Bolero nebo bych se na GSMIII vy....l a namontoval normálního Parrota. Měl bych klid a fungovalo by to exceletně jako ve starém autě za polovinu peněz.

Zatím je od Škody klid. Odpověď je zatím taková, že odpoví až to přezkoumají.

Vyřešeno:

Bude mi vyměněno radio Swing za Bolero s dotykovým displejem za příplatkovou cenu radia Bolero v konfigurátoru Škoda. Práce bude zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...