Přejít na obsah

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ - PRVNÍ SRAZ ROKU 2010


SERGEJ_3

Doporučené příspěvky

tak pánové.... právě jsem to byl skouknout a musím říct, že to je na pikaču... protože sněha tam je jak cyp. blblo by se tam krásně, ale ti troubové co to tam "pluhujou" nám alespoň zatím zhatili plány, protože udělali přes prostředek krásnou dráhu, kde se dá fajně driftovat, ale není už místo tam postavit auta. a do prostřeka té dráhy je taky dát nejde, protože ten sníh nahrnuli doprostředka, takže uvnitř místo sice je, ale nejde projet přes ten val sněhu co tam nahrnuli, prostě pakárna, jedině že by jsme nedělali sraz skodahome.cz ale offroad nebo běžky sraz.... snad to někdo do příštího týdne rozjezdíí a bude se tam dát stát

jestli to tam nebude lepší tak mně napadla varianta číslo 2. kousek nad tím cca 200m je obchod Lidl a kousek vedle Billa a tam je většinou fajně volné parkoviště, ale jestli nás tam odtud někdo nevyrazí když nás tam přijede hafo, tak to nevím

p.s. na těch fotkách to tak nevypadá, ale za tím autem je půlmetrová závěj sněha, přes to neprojedem, teda alespoň já do toho nárazníkem dloubat nehodlám. ale snad to někdo rozjezdí

post-30493-1262795295_thumb.jpg

post-30493-1262795300_thumb.jpg

Editováno: , autor: Mr. Zajda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...