Přejít na obsah

Chtěl bych znáček


Wertheim

Doporučené příspěvky

alebo vytetovat NO FEAR na celo

ha ha ha opravdu vtipné já jsem myslel,že se tady dají sehnat nějaké informace když někdo něco schání a ne , že ho kritizuješ za to co si kdo na auto dá !!!!! nebo nedá to je snad každého věc ať si dá klidně na auto křídla když se mu to líbí a tobě to muže bejt u ........... :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic proti,ale občas sháníte věci,které opravdu moc nestojí,což vcelku nechápu.Třebas ten znáček.Bude stát okolo 200 Kč.Když vám ho někdo nabídne za 100+většinou okolo 85 za dobírku,má to smysl?Spoustu lidí po mě chce věci,které sám normálně kupuji ve škodovce a nezdají se mi drahé.Je potřeba si prvně zjistit cenu ve Škodovce,protože spoustu dílů mají za rozumné ceny,dokonce levnější než je nabízí některé vrakoviště.Třebas nedávno po mě chtěl někdo jeden díl torpéda,já mu řekl,že jsem ho kupoval nové za 560,on říkal,že na vrakárně chtěli 500 za staré a on myslel,že to bude nové okolo 1500.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alebo vytetovat NO FEAR na celo

ha ha ha opravdu vtipné já jsem myslel,že se tady dají sehnat nějaké informace když někdo něco schání a ne , že ho kritizuješ za to co si kdo na auto dá !!!!! nebo nedá to je snad každého věc ať si dá klidně na auto křídla když se mu to líbí a tobě to muže bejt u ........... :D:D

Stručné,srozumitelné naprostý souhlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg, zasa dalsi adepti... to vam nevadi ze aj priemerny blb za okamih zisti ze sa nejedna o RS a budete vyzerat vrcholne trapne? dajte si tam rovno aj 4x4 z Oct.  :doh

Ale tahle by tam 4x4 mít mohla :smich:

Nemohla, je to jen předohrab.

Mel by to byt pozvozek z Yetiho, takze 4x4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně tam žádnej nechci, ale příspěvky jako jéé další nebo jak ho někdo sundal, vy děláte jako by jste na to měli nějakou licenci, i kdyby ho tam měli všichni tak je to každýho věc a ostatním to může být u prdele, odpovídejte radši k příspěvku a nepište co by jste si tam dali nebo jestli už to máte ,to nikoho nezajímá, nevím co se to tady rozmáhá za debiloviny ,jako v bazaru když někdo něco prodává, a někdo tam napíše já to mám o 100kč levnější , nemáte náhodou všichni vepředu znak škoda? jóó´tak to jsem teda nasranej protože já ho tam mám taky, tak si sundejte :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...