Přejít na obsah

Fabia RS biela


Lukas1450

Doporučené příspěvky

Taky že jo! Prohrábla si (na suchu) i na trojku! Ale šok bylo toto: na jedničku plynulý rozjezd, uvolněná spojka a zhruba ve 20 km/h přidat plyn (bez spojky) - utrhla se a gumovala asi 10 metrů (černé čáry), než se opět chytla...

Ve 200 km/h pěkně zrychlovala, ale mírně nad 240 km/h jsem se už bál - takže maximálka nevyzkoušena (nebyl k dispozici polygon). :kol-75:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS bílá nebyla a nikdy se nedělala. Jinak RS co šly ven, FR, ESP, Be, NL a D byly i bez Xenonů. Jinak si myslim, že pokud má člověk nějaký přání na barvu auta, tak si myslim, že za příplatek by udělali i RS zelenou s puntíkama....., měl jsem 1ks, Fabie 1.9TDI v Eleganci dovalenou z D a bylo to natřískaný tou max. výbavou, samozřejmě za ku.va velkej příplatek, koupil jí pak borec z MB co dělal ve Škodovce na zahraniční reklamaci abyl z toho uplně vyplesklej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS bílá nebyla a nikdy se nedělala. Jinak RS co šly ven, FR, ESP, Be, NL a D byly i bez Xenonů. Jinak si myslim, že pokud má člověk nějaký přání na barvu auta, tak si myslim, že za příplatek by udělali i RS zelenou s puntíkama....., měl jsem 1ks, Fabie 1.9TDI v Eleganci dovalenou z D a bylo to natřískaný tou max. výbavou, samozřejmě za ku.va velkej příplatek, koupil jí pak borec z MB co dělal ve Škodovce na zahraniční reklamaci abyl z toho uplně vyplesklej

V případě zvláštních verzií anebo akčních modelů to v CZ nelze - barvu lze vybírat pouze z určené škály. Jinak nabídka extra barvy mimo vzorník (za extra příplatek) se právě chystá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo nám to prostě přijde uplně normální bílá fábka ala rs ;)

vono tady ala rs jezdí snad každá druhá fabie a jak jsem psal neni problém si ji na ne nějak velký prachy postavit ;) motor se sehnat dá( ale taky někomu muže stačit koupit normál tdi a čipnout) dát lepší brzdy, no a pak introš, xeny a nárazáky a je hotovo ;)

TDI se dá pořídit už taky za kilo, pade navrch a máš falešnou ale skoro opravdickou eresku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...