Přejít na obsah

Centrálním zamykání OI/2000


sarejhavli

Doporučené příspěvky

Omlouvám se, možná se to tady někde již řešilo ( podobných problémů je tu spousta) ale nenašel jsem odpověď ne muj problém s centrálem a DO.

DO a centrální zamykání přestalo fungovat po jednom příjezdu. Auto lze odemknout a zamknout pouze klíčem u řidiče ( a to pouze dveře u řidiče) a ostatní dveře jdou otevírat nebo zavírat pouze tlačítkem zamykání ve dveřích řidiče , nebo se musí zamačkat ručně. Při zamáčknutí jakýchkoliv dveří, nebo odemykání pomocí zámku u řidiče ostatní dveře nereagují...

Již dříve se občas stávalo, že po uzamknutí vozu DO se nezamkly všechny dveře ( hlavně zadní u řidiče), nebo neblikala ledka ve dveřích. Muselo se zopakovat 2x až 3x uzamčení přes DO než se rozblikala.

Prošel jsem pojistky, zdá se být všechno v pořádku, pojistku č. 6 ( centrál) jsem pro jistotu vyměnil a nic.

Baterky v DO jsou asi taky v pořádku, ledka v DO při zmačknutí tlačítka normálně problikne, jako vždy...

Prosím o radu, než s tím pojedu na servis...

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...