Přejít na obsah

Ukazatel / teploměr venkovní teploty


Vyskocil

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Čauky klucííí..mam problem mam octavku 1 a nechce mi na palubnim počitači ukazat teplotu venku...vubec nic mi to neukazuje..mam tam jen prumer,spotreba,ale teplota mi tam chybi ale když se kuknu poradne tak by tam mela byt..nevite kde je problem???

mal som podobny problem asi sa ti podarilo odtrhnut snimac je niekde v prednom narazniku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli mas climatronic, tak to na palubnim pocitaci neni.

Mi nebudeš věřit, ale je to tam i tam.

@mirek25:

Climatronic Ti ji ukazuje?

Pokud ne tak bych to tipnul na situaci co popsal michall11.

Pokud ano, nevím.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj mam octavii 1,9 tdi 66 kw r.v. 1997 (před faceliftem) manuální klima. , sice je tady o tomto čidle už mnoho ale nenašel jsem co potřebuji.

můj dotaz je: před zimou mi šlapalo čidlo v pohodě pak přišly mrazy a bum ho, na palubce se objevilo -65 -45 atd. nevěnoval jsem tomu pozornost, ale teď si všímám a ejhle už to neukazuje nic ani teplotu ani dvě čárky (- -).

Prostě nic!! Tak jsem hledal čidlo dle návodu tady!! pod levou i pravou mřížkou v nárazníku a nikde tam není!!! Jednu dobu mi tam vysel kablík s přípojkou, tak jsem ho jen zavázal o klakson a kašlal jsem na to.

Jenže po opravě v servisu (spojka) ten kabel s přípojkou tam není !!! tak se ptám jakou barvu máji vodiče? a jestli jsou vedené v izolaci co vede s kabiny po pravé straně v motorovém prostoru (vedou tam i kabely na klakson),

a ještě se chci zeptat (když to opravím) jak dostanu zpátky hodnoty teploty vzduchu do pal. desky díky

A sorry jestli spamuji ale nemůžu to tu najít !! dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to čidlo není ani na levé ani na pravé straně :-( nevím

EDIT:

no tak jsem pátral našel jsem ty kablíky a byly cvaknuté barva hněda + žluto bíla docela hodně tenké vodiče a proudí v nich jen 6 voltu takže to by mělo být ono !! :-D snad §§§§§

dík za případné další info

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Tak mi začal taky blbnout venkovní teploměr. Ukazuje vyšší teplotu než venku je. Vyměnil jsem čidlo a nic se nezměnilo. Třeba dnes bylo venku 0°C. Teploměr v autě mi při nastartování ukázal 2,5°C. Při jízdě, kdy by se to mělo asi ochladit teplota stoupla na 4°C a tam už zůstala. Když jsem zastavil a vypnul motor, tak se zvedla ještě na 6°C a při jízdě to zase kleslo na 4°C. Baterku jsem už měl taky odpojenou a nic nepomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Teď jsem si všiml, že když zapnu klíček a nastartuji, tak i když se nerozjedu, tak teplota pomalu stoupá cca o 4 stupně. To i když auto přes noc stojí a je studené. Během jízdy teplota klesne, ale je pořád vyšší než venkovní teplota opravdu je. Mám ještě dotaz, jestli má venkovní teploměr vliv na motor, jestli jsou údaje z něj používány v řídící jednotce? Pokud ne, tak už to řešit nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Čaute, chcem vás poprosiť, na Climatronicu a na maxi dote je rovnaká teplota, ale stále nižšia o 8 stupňov ako je v skutočnosti,VAG bez závad, pokiaľ si dám merané hodnoty tak  je tam skutočná vonkajšia teplota správna a potom prepočítaná hodnota a ta je o tých 8 stupňov nižšia a tú zobrazuje aj climatron a aj PC. Snímač v nárazníku nový.

 

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Ahojte. Mam Octavii 1 RS rocnik 2004 a climatronik mne ukazuje stale o cca 20 stupnu min. Skusil sem vymenit vobje cidla a vymnenil sem i climatronik jednotku. Nic nepomohlo. Problem je ten ze mne zopina klimu az kdyz je venku 24 stupnu jinak by sem to neresil. Dik za jakekoly rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...