Přejít na obsah

Koupe LCD monitoru


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Nakonec jsem zustal u sveho puvodniho monitoru ;) Na druhou reklamaci mu vymenili streva a od te doby slape zase vyborne. A navic jsem zjistil, ze je na nej zaruka ne dva, ale 3 roky, takze super ;)-_- Puvodne jsem myslel, ze mi vratej penize a ja si koupim novej, to ale nedopadlo, takze jsem u staryho - ale jsem s nim spokojen ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se na tom sirokouhlem zobrazuje text, word, excel a ostatni veci krome videi? To mi nejak nejde pochopit... Je to dobre, nebo je to horsi nez normalni? :o

Ten sirokouhlej ma jiny rozliseni - vic bodu do sirky, takze zobrazis vse normalne (nezkreslene), jen mas proste vic mista na sirku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se na tom sirokouhlem zobrazuje text, word, excel a ostatni veci krome videi? To mi nejak nejde pochopit... Je to dobre, nebo je to horsi nez normalni? :o

Ten sirokouhlej ma jiny rozliseni - vic bodu do sirky, takze zobrazis vse normalne (nezkreslene), jen mas proste vic mista na sirku...

Toto jsem chtel vedet, dekuji za luxusni odpoved. ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se na tom sirokouhlem zobrazuje text, word, excel a ostatni veci krome videi? To mi nejak nejde pochopit... Je to dobre, nebo je to horsi nez normalni? :o

Ten sirokouhlej ma jiny rozliseni - vic bodu do sirky, takze zobrazis vse normalne (nezkreslene), jen mas proste vic mista na sirku...

Toto jsem chtel vedet, dekuji za luxusni odpoved. ;);)

-_- nzc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se na tom sirokouhlem zobrazuje text, word, excel a ostatni veci krome videi? To mi nejak nejde pochopit... Je to dobre, nebo je to horsi nez normalni? :o

ja uz jsem na vse zvyklej z plazmy tak ze me to vubec nevadi...da se to prepnout i do normal rezimu ;)

je to trochu sirsi ale me to vubec nevadi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybral jsem si asi toto:

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=39201

co rikate? :huh:

tak nemel by byt spatny

Koukam ale, ze ma az moc velky kontrast, naprosto zbytecne! Aby to pak ve tme neoslnovalo, preci jen je to za 6 litru a to zpracovani asi nebude uplne libove.

martinoslav: Proc 20? neni to uz jedno kdyz prejdu ze 17" do 19" sirokouhleho? Cena 20" je zase nekde jinde, jako 16"kola a 17" kola! ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me je na praci a hrani her idealni 17"LCD (velikost jako 19"CTR), kvuli rozliseni 1280x1024 ...19" maj stejny rozliseni a vypada to blbe je to hruby a taky pokud na hry u 19" date nizsi rozliseni. tak je to hrozny a hrat nejnovejsi hry 1280x1024 to uz chce poradnou VGA, nejlip kazdy dva roky novou ;)

A pokud na tom chcete sledovat filmy jdete rovnou do LCD TV neda se to srovnat, LCD jsou dnes uz skoro na urovni plazmy a taky maji mnohem lepsi/vyssi rozliseni, takze nemusite mit jako u plazmy obejvak 7x6m aby se na to dalo koukat :)

Jinak doma mam LCD k PC i LCD TV od Samsungu, ten je dnes nejdal a nema moc konkurenci, vyplati se priplatit si.

...jen pro zajimavost Sony kupuje panely od Samsungu pro sve LCD TV BRAVIA B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, ze Sony kupuje panely od Samsungu jeste nemusi vubec nic znamenat.

Ale jinak bych si dovolil trosku nesouhlasit ;) 19ka je pri vyssim rozliseni preci jen lepsi ;)

A LCD televize snad jedine Panasoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic ;)-_-

19" je pro me teda dost hruba pac ma stejne rozliseni jak 17" ale pro nekoho kdo hure vidi, tak je na praci asi lepsi tjooo.

K LCD TV, Samsung opravdu nema konkurenci co se tyce panelu a technologie obecne, bavil jsem se uz s hodne lidma co do toho delaj, mel jsem je i vedle sebe posledni model 32" TX-32LX60 vs. LE32L71B, Samsung z toho proste vysel lepe, mel lepsi kontrast 5000:1 i barvy a vetsi rozsah pozorovacich uhlu, navic je u Samsungu je ted Set Top Box zdarma takze neni co resit.

Pracuju jako operator kontroly a dalo se kraktodobe i v Plzni prave v Panasoniku, taze vim vocogo ;) ...tim nerikam ze je Panasonic spatnej, ale jsou proste lepsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...