Přejít na obsah

Koupe LCD monitoru


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Pravdepodobne budu kupovat novy LCD monitor. Hranici mam do 15ti tisic Kc. Chtel bych sirokouhly format a uhlopricku kolem 20". Poradite nekdo zajimavou volbu?

Nemam v tom dokonaly prehled, ale co jsem tak brouzdal, tak mi padl do oka tento: http://www.pctuning.cz/index.php?option=co...=6537&Itemid=47

a tento:

http://www.nakup-levneji.cz/zbozi/20-lcd-p....aspx?p=z:57214

Mate nejaky dalsi tip? Prosim aby prispivali jen ti, kteri vedi o cem mluvi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to potrebuju k pocitaci a v PC mam TV kartu, takze LCD TV by byla zbytecna ;)

Me prave LCDcko odeslo, ale stihl jsem to v posledni den zaruky odnest na reklamaci, takze jakmile mi vratej penize, tak potrebuju koupit neco novyho. Ale rad bych nejaky ten sirokouhly display, sirokouhly format je super ;)

Na ab-com.cz mrknu, diky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsichni se se mnou vedle hadaj jak zbesily, ale nikdo neporadi :smich:;)-_-

Jeste bych zvazil Belinea 102035W, mam doma a vybornej kousek... Treba tady. Ale Philips je na tom cenove bezkonkurencne nejlip. Akorat ja u myho dodavatele mam u nej poznamku, ze ma odezvu 16 ms, tak pozor na to, nejdriv bych mrknul na philips web, jak to fakt je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsichni se se mnou vedle hadaj jak zbesily, ale nikdo neporadi :smich:;)-_-

Jeste bych zvazil Belinea 102035W, mam doma a vybornej kousek... Treba tady. Ale Philips je na tom cenove bezkonkurencne nejlip. Akorat ja u myho dodavatele mam u nej poznamku, ze ma odezvu 16 ms, tak pozor na to, nejdriv bych mrknul na philips web, jak to fakt je...

Uz jsem kouknul, ma fakt 8ms, takze asi neni co resit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam samsung 730BF, sice len 17" ale inak skvele LCD, ziadne mrtve pixely, skvele podanie farieb, 4ms...viem ze philipsy mali problem prave s chybnymi pixelmi, kamarat ich kupoval do firmy niekolko desiatok (17" presne oznacenie neviem) a nic dobre som na nepocul, vtedy bola prave akcia nula chybnych pixelov a vratili ich velmi vela... neviem ci sa situacia odvtedy zmenila, ale LCD by som urcite nekupoval cez net...a samozrejme aby mal pivot, s tymto som sa okaslal ja. moje LCD nie je nastavitelne (sklon, vyska), nejako som si to pre nakupom nevsimol, pre beznu robotu to nevadi, v niektorych situaciach to chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten je peknej. Ani cena neni zla. Ale prijde mi, ze ma identicke parametry jako ten Philips, ale je o 4 tisice drazsi. Nicmene kvalitu nepopiram, ani nemuzu - nemam zkusenosti. No kazdopadne je to dalsi kandidat do vyberu ;)

Treba na exa.cz ho maji o 1.400 Kc levneji nez na CZC.

To je mozne, ja koukam na czechcomputer hlavne proto ze mej nejlepsi www a dobre forum od uzivatelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kvak: Souhlas, jsou ale weby, ktere maji proti tomu zaruku. Navic ja bych si ho pres net jen objednal a dojel bych si pro nej na kamenou pobocku - pokud bych ho za podobnou cenu nesehnal v miste sveho bydliste.

Odezva pod 25ms je beztak pro lidske oko neznatelna, takze tu nejak neresim, ale samozrejme cim mene, tim lepe ;) Ale rozdil 5ms a 8ms uz je opravdu detailicek ;) Funkce pivot je zajimava a urcite si ji nekde vyzkousim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak mas zaruku na chybne pixely, tak je to v pohode. len som chcel upozornit na to, ze pri Philipsoch je to casty problem. ja som moj Samsung kupoval ako uplnu novinku, adekvatna bola samozrejme aj cena ;) ale stalo to za to... a co sa tyka odozvy, myslim ze pri 25 ms sa ti bude minimalne text pri scrollovani celkom slusne rozmazavat, ale na nejake divixove filmy a bezne pouzivanie okrem hier je to este pouzitelne. a vlastne vyraba vobec este niekto panely s takymi odozvami? nemam uz teraz v tom taky prehlad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze nevyrabi ;) Nicmene display s odezvou 25ms jsem mel dosud, odesel v posledni den zaruky ;) A nemuzu na nej rict ani popel. Byl to monitor CTX, pro mnohe asi dost neznama znacka, ale sel bych do nej znovu. Opravdu vyborny obraz, odezva sice 25ms, ale s klidnou dusi muzu rcit, ze o rozmazavani nemohla byt rec ve filmech ani ve hrach ani pri srollovani textu. A hlavne za celou dobu ani jediny vadny pixel. Az dva dny pred koncem zaruky se rozsvitil po zapnuti PC bile a svitil dokud jsem ho nevypnul a zase nezapnul, pak zase slapal bez problemu. No jsem na to zvedav. Jsem nakousnuty jak do Philipsu, diky vic nez priznive cene a vybornym parametrum, i ten Siemens se mi hodne libi a ten Samsung asi opravdu bude spica. Takze bude tezke rozhodovani :) Kupovat ale budu az tak za 14 dnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze nevyrabi ;) Nicmene display s odezvou 25ms jsem mel dosud, odesel v posledni den zaruky ;) A nemuzu na nej rict ani popel. Byl to monitor CTX, pro mnohe asi dost neznama znacka, ale sel bych do nej znovu. Opravdu vyborny obraz, odezva sice 25ms, ale s klidnou dusi muzu rcit, ze o rozmazavani nemohla byt rec ve filmech ani ve hrach ani pri srollovani textu. A hlavne za celou dobu ani jediny vadny pixel. Az dva dny pred koncem zaruky se rozsvitil po zapnuti PC bile a svitil dokud jsem ho nevypnul a zase nezapnul, pak zase slapal bez problemu. No jsem na to zvedav. Jsem nakousnuty jak do Philipsu, diky vic nez priznive cene a vybornym parametrum, i ten Siemens se mi hodne libi a ten Samsung asi opravdu bude spica. Takze bude tezke rozhodovani :) Kupovat ale budu az tak za 14 dnu.

osobne bych vzal phlipse s tou zarukou na pixely, bracha si radsi taky koupil od nej 19" a v pohode a hlavne ti to bez reci vymenej :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ozivim to a zeptam se co jsi koupil Martinoslav? Jak to je s tim sirokouhlym formatem? Filmy na tom budou v pohode, ale co treba net? Jak to na tom vypada? Vadi to tomu ze je to sirokouhle? Kontrast 500:1 je asi nesmyl kupovat, ze? :huh:

Diky vsem za odpovedi...

Co treba toto?

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=39201

nebo

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=39001

nebo

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=38819

Jaky mate nazor na Sony monitory? Ceny nehraji roli, mel bych to za jine! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...