Přejít na obsah

Už mě to se..


oggy

Doporučené příspěvky

Tak dnes jsem byl asi půl hodinky na chalupě odvézt nějaké věci. Když už jsem chtěl jet domů tak někdo zaklepal na vrata. Objevil se tam takovej mladík a už při jeho první větě: Pane, to auto je vaše ... mi bylo jasný co se stalo.

Přesně tohle se mi na tom samým místě stalo loni. To ale ten hajzl ujel, tak sem to cáloval ze svýho. Teď to pude z jeho pojistky, ale stejně to nasere. Než to zase oběham tak se z toho :horse: Asi přestanu jezdit na chalupu <_<

post-9-1146849491.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, niektori ludia su svine. Mne tiez niekto vcera urobil jamku na dverach :( Proste pri otvarani dveri na aute si nedal bacha a nechal mi tam vizitku v podobe preliaceniny a odreteho laku. Nie je to ani z daleka take vazne ako to tvoje, ale nasere. Schvalne sa vzdy snazim parkovat tam kde je viac miesta okolo, ale to mi je prd platne ked pride nejaky debil co sa natlaci na par centimetrov. Proste rozum zostava stat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, niektori ludia su svine. Mne tiez niekto vcera urobil jamku na dverach :( Proste pri otvarani dveri na aute si nedal bacha a nechal mi tam vizitku v podobe preliaceniny a odreteho laku. Nie je to ani z daleka take vazne ako to tvoje, ale nasere. Schvalne sa vzdy snazim parkovat tam kde je viac miesta okolo, ale to mi je prd platne ked pride nejaky debil co sa natlaci na par centimetrov. Proste rozum zostava stat.

Přesně, taky se snažím parkovat co nejdál od vedlejšího auta. Ovšem, čím větší udělám odstup, tím mám větší šanci, že se tam pokusí zaparkovat DEBIL s DODÁVKOU a udělá mi (s ohledem na to, že má výš dveře) na mých dveřích promáčklinu nad ochrannou lištou....

Editováno: , autor: Milan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem byl asi půl hodinky na chalupě odvézt nějaké věci. Když už jsem chtěl jet domů tak někdo zaklepal na vrata. Objevil se tam takovej mladík a už při jeho první větě: Pane, to auto je vaše ... mi bylo jasný co se stalo.

Přesně tohle se mi na tom samým místě stalo loni. To ale ten hajzl ujel, tak sem to cáloval ze svýho. Teď to pude z jeho pojistky, ale stejně to nasere. Než to zase oběham tak se z toho :horse: Asi přestanu jezdit na chalupu <_<

To nebyly jenom dvere, to se vytacel ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nebyly jenom dvere, to se vytacel ne?

No jo, couval s Renaultem Traffic a takhle to dopadlo. Vzal i zrcátko, to mě ale tak nesere, protože je budu měnit za elektrický a v laku. S tím vyměním i kliky v laku, který už mám připravený.

Napřed sem myslel že ho snad na místě zabiju, ale pak sem se uklidnil protože tam přišla manželka. Já sem totiž hroznej rapl, jak mě něco nasere tak se neznám :aggressive::smich:

Editováno: , autor: oggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, niektori ludia su svine. Mne tiez niekto vcera urobil jamku na dverach :( Proste pri otvarani dveri na aute si nedal bacha a nechal mi tam vizitku v podobe preliaceniny a odreteho laku. Nie je to ani z daleka take vazne ako to tvoje, ale nasere. Schvalne sa vzdy snazim parkovat tam kde je viac miesta okolo, ale to mi je prd platne ked pride nejaky debil co sa natlaci na par centimetrov. Proste rozum zostava stat.

Přesně, taky se snažím parkovat co nejdál od vedlejšího auta. Ovšem, čím větší udělám odstup, tím mám větší šanci, že se tam pokusí zaparkovat DEBIL s DODÁVKOU a udělá mi (s ohledem na to, že má výš dveře) na mých dveřích promáčklinu nad ochrannou lištou....

Podla mna ti ochranna lista vo vacsine pripadov nepomoze. Tu jamku mam prave relativne tesne nad ochrannou listou. Mal som uz zopar odrenin od cudzich dveri, ale jednalo sa len o povrchove poskriabanie laku. Cize som to prelestil a auto ako nove. Toto bol ale vyslovene magor co prudko otvoril dvere. Ked otvaram dvere davam si maximalny bacha. Zasadne ked vedla stoji auto tak neotvaram rychlo a nikdy som sa dverami ineho auta ani nedotkol. Preto ma zaraza spravanie niektorych ludi.

Inak v ten den co sa mi to stalo som sledoval auta a musim konstatovat, ze kazde druhe az tretie co som videl ma jednu a viac jamiek na dverach. Niektore su nimi vyslovene posiate. Takze uz teraz cakam kedy pribudne dalsia. Keby som mal stare neudrziavane auto tak na to serem. Ale clovek si ho udrziava, cisti, lesti kazdy drobny skrabancek na laku a jedneho dna pride nejaky magor a cele snazenie je v ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj pánové, některý lidi jsou prostě svině a navíc často ani nespatřují ve svém jednání nějaký problém, tak jako asi většina z nás, kterým na našich vozítkách alespoň trochu záleží.

Byl jsem přímo svědkem, jak se mi o moje dřívější auti na parkáči u hypersupermegagigamarketu opřela baba, co vycouvávala se svým autem, které měla zaparkované vedle mého. Nechápu proč, ale začala moc brzy točit volantem, přestože za sebou měla místa plnou pr..l a nebyl tedy důvod. Svým př.blatníkem tak slušně "nakopla" lem mého zadního blatníku, až se celé moje auto otřáslo ze strany na stranu a klidně chtěla odjet. Skočil jsem jí do cesty a začal si to s ní pěkně nasraně vysvětlovat. A víte, co mi se zcela nevinným a udiveným ksichtem ta škatule řekla? "Vždyť jsem se jen trochu otřela". Tak jsem jí řekl, ať se jde na to její "otření" podívat. Její lak v hajzlu, můj lak v hazlu, rýha jako sfiňa, ale kráva v tom neviděla žádný problém :aggressive:

No a takových blbců, co se ke svému nebo ještě lépe firmnímu autu chovají jako hovada a tím pádem ani neberou ohled na ostatní auta, je bohužel strašně moc. Chápu, když někdo jezdí se starým vrakem, který sotva jede, že asi neřeší spoustu věcí, ale trocha obyčejné ohleduplnosti a respektování zásad obyčejného slušného chování by opravdu neškodilo. Navíc, když tak někdy pozoruji počínání spousty řidičů třeba na parkovištích, mám dojem, že dobrá polovina z nich by se měla vrátit do autoškoly a nedostat řidičák, dokud se nenaučí parkovat. Obyčejné parkování je pro sposty z nich obrovský problém a to, co předvádějí, no hrůza :o

BTW: oggy, nasere to, ale slušňák, který uzná svou chybu a jde ji dobrovolně řešit a neujede, by v dnešní době snad zasloužil medaili ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi hlavně to chce klid mě se stalo to samé zaparkuji na parkovišti schválně kolem auto volno najednou přijede debil a foukne to 10cm vedle mě přitom všude hafo místa tak zpozorním a jak vystupoval už sem to slyšel dvě tupé rány jak se snažil udělat místo tak vylezu s auta a samozřejmě podřené a promáčknuté tak mu říkám co děla že volam poldy a on že sem debil ať se vyseru na takový krám podotýkám že sem měl den blbec tak sem mu ji natáh šel k zemi no problém sem pak měl já naštěstí měl alkohol a ti policajti byli rozumní tak to zahráli do autu chce to klid....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Kingmiki: Teda seš celkem zabiják ;)

Jako je to fakt děsný já z toho mám taky noční můry...parkuji třeba na dvakrát nebo na třikrát proč spěchat a odřít svoje nebo někomu jinému auto....no a u hypersuper to je děs největší..každý se žene jako vůl a co naspěchají? Odřené auto...nedávno jsem byl svědkem přesné situace jak popisoval McFormat.,...baba vyjížděla a brzo začala točit volantem a za skřípění plechu v pohodičce vyjela a pokračovala dál...ne chvíli jsem přestal dýchat...byl jsem celkem daleko a asi ani pořádně nevím co bych dělal...jen jsem šel obhlídnout chudinku auto...kdyby bylo moje tak ji asi doběhnu dojedu nebo nevím co...ale takto jsem jen přihlížel...nj je to tak bábá mělal starého oprýskaného Favorita a chdák nové BMW 3 to schytalo...

Prostě z těch parkovišť mám opravdu hrůůzu...

Zrovna nedávno borec v Carefouru vyjížděl z parkáče a už jel...a jak jsou tam všude ty sloupy tak to vohl moc brzo a zadkem brůtálně chytl o sloup,že urazil kus betonu a nemluvě o šrámech o jeho autě...jako nikomu niuc neudělal jen sám sobě kretén...ale nepochopil jsem jeho jednání ...ani nepřibrzdil jen ho to trošku rozhodilo tak přidal a jel dál..takovým se potkat...nj někteří řidiči jsou fakt strašný hovada :076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel je to praxe a je treba se s tim smirit, i kdyz je to sileny zlo a jde to moc spatne :( Ja mam treba svyho mazla pred barakem a uz mam klicem pismenko "S" na kapote. Vzdycky jsem se rozciloval, ale fakt je to zbytecny, zkusil jsem to rozlestit, neslo to, tak s tim jezdim a neresim, i kdyz me to neskutecne mrzi. Jak rika muj tata: "Takovejhle podpis ti tam udela jenom ten, co ti fandi, cim vic jich mas, tim si oblibenejsi" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, clovek sa asi musi zmierit s tym, ze auto je nove len v momente ked ho kupi. Akonahle s nim ide na ulicu uz auto zacina starnut a pribudaju neduhy aj v podobe odrenin a inych neprijemnych veci. Niekto auto berie len ako prostriedok na premiestnovanie a vyslovene serie na to ci ma nejaky skrabanec, alebo nejaku preliaceninu (ktoru si povacsine ani nevsimne). Za tri az styri roky si kupi aj tak nove, takze nic neriesi. Druhy ako napriklad ja sa rozhodne pre kupu noveho auta naozaj po dlhom case a dufa, ze mu vydrzi co najdlhsie a podla toho sa k nemu aj sprava. Ked sa mi stane nejaka neprijemnost s autom, tak som ako zmyslov zbaveny. Pomaly prvu noc ani nespim. Preto sa ja osobne len tazko zmierujem so starnutim svojho auta a aj s pribudajucimi neduhami, ktore som si zatial ani raz nesposobil sam. Keby som si auto odrel svojou blbostou tak si obucham hlavu o stenu, ale viem, ze si za to mozem sam. Vidiet nejakeho blbca ako mi odre auto tak neviem co by som robil. Kludny by som ale rozhodne nebol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hyper parkoviská sú vždy problém. V rámci šetrenia miestom sú chlieviky nalajnované na mikroskopické rozmery a samozrejme sa potom trafiť medzi 2 autá je problém, hlavne pre ženy vo väčších autách. Ja to riešim tak, že parkujem krížom cez 2 boxy a hodne ďaleko od ostatných áut. S košíkom sa rád prejdem, to mi problém nerobí.

Lubo: Presne o tom to je. Keď má niekto firemné auto, a nestálo ho vôbec nič, aby ho získal, tak sa k nemu aj správa. A nám, komu nikto auto zadarmo nedal, ale sme si naň zarobili vlastnými rukami a šetrili sme teda dosť dlho, samozrejme vadí, keď sa autu niečo stane. Pre veľa ľudí je auto samozrejmý spotrebný tovar, pre nás niektorých doslova člen rodiny.

U nás pred firmou sa trebárs parkuje aj takto (hádanka-ktorá zo šofériek bola blondína?):

post-9-1147002718.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igor: Tak to je drsne parkovanie. Stalo sa mi raz este ked som mal Feliciu, ze som musel nastupovat cez dvere spolujazdca. Inak v hypermarketoch tiez parkujem na co najodlahjelsich miestach tam kde je vela miesta. Ale aj tak sa mi stalo, ze blbec zaparkoval par centimetrov vedla, pricom mal dalsie tri suvisle boxy vedla volne. Bola ale so mnou manzelka s detmi, tak nadavky museli ist bokom. Ked potom chcem nalozit deti do autosedaciek nezostava mi nic ine len cuvnut a az potom otvorit dvere. Pricom keby sa blbec pozrel, videl by, ze mam vzadu dve autosedacky a dvere asi potrebujem otvotit uplne. Hlavne si v podobnych situaciach zabudam uvedomit, ze podobny blbci mi nestoja za rozculovanie a nebodaj aby som dostal z toho nejaky infarkt. Inak ked idem s nakupom do auta tak pred odchodom par krat obieham auto a kontrolujem ci nejaky blbec nenechal vizitku. Manzelka sa na mne len smeje, ale mne do smiechu rozhodne nie je :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, tak s tím obíháním je nás asi více :D-_- A když parkuji u hyper super mega giga marketů, tak se snažím zaparkovat co nejdále od vchodu. Nejde mi ani tak o to, abych se prošel po parkovišti, ale hlavně o to, že tak daleko od vchodu nikdo neparkuje, pokud tedy není celé parkoviště plné ;) No a o to mi jde. Nevím, proč každý trouba hledá místo na zaparkování co nejblíže hlavnímu vchodu, je to tam pak auto na autu a pravděpodobnost poškození od okolo parkujících aut určitě rapidně vzrůstá.

No ale nepřejte si, pánové, vidět ty ksichty mé přítelkyně, když zaparkuji tak daleko od vchodu a ještě po každé, když přijdu k autu, tak jej obíhám, jestli náhodou nedej Bůh.... :D Teď už si zvykla, co jí zbývalo, ale ze začátku našeho chození by na mě nejraději zavolala docenta Chocholouška :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tuto diskusiu asi necham manzelke precitat povinne, nech vidi, ze nie som jediny kto je takto "postihnuty" :smich:. Inak ta moja uz niekolko krat absolvovala odomna prednasku o zasadach otvarania a zatvarania dveri a to uz ani nehovorim o nastupovani a vystupovani z auta :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tuto diskusiu asi necham manzelke precitat povinne, nech vidi, ze nie som jediny kto je takto "postihnuty" :smich:. Inak ta moja uz niekolko krat absolvovala odomna prednasku o zasadach otvarania a zatvarania dveri a to uz ani nehovorim o nastupovani a vystupovani z auta :smich:

A vie aj ako správne nasadať s vysokými opätkami?

Jedna ex priateľka mi opätkami zakaždým urobila šmuhy na prahu :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...