Přejít na obsah

Podjíždění auta z kopečku do zatáčky


Vrbi

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

mám dotaz a nevím jak si poradit...když jedu autem z trochu prudšího kopečku do mírné zatáčky jak napravo tak i nalevo, tak auto jako kdyby podlklouzne..prostě držím volant rovně a najednou jako kdyby auto cuklo malinko do strany...nic nerachotí., dělá to na vozovce bez hrbolů, nerovností..pravda je, že mám zadní vzorek gum skoro úplně sjetý (měnil jsem kola zepředu, měl jsem dost rozjetou geometrii..na vnější straně mám asi 2mm a z vnitřní tak 0,5mm). Myslíte že to může být tím? Když jedu po rovině aj rychle tak to nedělá, jen občas když přidám plyn a pak hned pustím, tak to občas taky trocu pocukne jako by do strany...geometrii mi dělali před dvěmi týdny, kloub, ložisko s nábojem, vyměněné. Co by to mohlo být? Bude to v přední nápravě nebo Těma gumama? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc,

je pravda že když jezdím přes hrboly a zatáčím tak to občas jako by bouchne..a je to nebezpečný na jízdní vlastnosti? Nebo se s tím ještě tak měsíc dá jezdit? Mám z toho trochu strach, tak jestli je to vážný na servis...díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebezpečný to je jak vzdálený máš práh strachu :t Mě to zjistily těd při výměně brzdovky,tak jsem neváhal a objednával... má to vliv na sbíhavost kol,tak jestli máš rád svoje gumy,tak to vyměň.Technik říkal,že se to musí uříznout fričkou,ale viděl jsem někde návod,jak to vyndat pomocí vyřezání závitu M20,šroubu a kusu plechu

Vždy když se něco posere na autě,tak to veme i něco sebou,takže třeba stabilizátory,homokyneťák,atd

pokud vydržíš do čtvrtka,tak ti sem postnu jak jsme to měnily my.. nejsem totiž mechanik,ale ten co mi to bude měnit,tak je.. a budu spíš příručník a budu měnit max.kotouče a destičky

Editováno: , autor: azriel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK díky to budu moc rád..je to jak to říkáš ty, já jsem myslel že to je homokineťákem..taky jsem si ho nechal teď vyměnit...a tím to nebylo, byla rozpraskaná a střelelá celá manžeta, tak jsem myslel, že to je tohle, ale vypadá to jak říkáš ty na ten silentblok. No o gumy strach nemám, ty už jsou jen na dojetí zimy, spíš aby mi to třeba nesmýklo za jízdy a někde se nevysekal...o to mi jde..:( za fotky budu rád, díkec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co se dá dělat, ale díkec za snahu:) to auto furt podjíždí..když jedu aj po rovině a přidám víc plan a pak ten zpětný ráz bere auto malinko do podkluzování..mám pořád podezření na ty sjetý gumy..uvidím no..díkec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...