Přejít na obsah

Jaké autorádio


Doporučené příspěvky

Komu se to ještě nelíbí????

mi, proste do toho introse me to nezapada ;)

Nechápu, černej rámeček, černý rádio, nenech se mýlit, je černé, na fotce je světlé.... -_-

No jestli je to cerne pak beru zpet. Me se totiz absolutne nelibi stribrne radio v tom cernem panelu. Kazdopadne souhlas s Katkou. Bohuzel sem jeste nevidel radio ktere by tam vypadalo lepe nez origo. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel sem jeste nevidel radio ktere by tam vypadalo lepe nez origo. :-(

a az uvidis, tak reknes a budem mit stejny, ze :smich::smich::smich:

btw. jak vypadas s reprackama??

Zitra pro ne jdu uz je mam schovany u prodejce pod stolem :-) K tomu vytlumeni dveri atd atd atd :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale dyk si to rádio viděl v mým ;) v Chabrech ta fotka není moc good, protože to rádio je v koktě bomba vyfotím to a hodím to sem já ;)

Jojo videl. Na ty fotce tady to vypadalo jako stribrny jak uz sem prve psal. Tak proto ma reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale dyk si to rádio viděl v mým ;) v Chabrech ta fotka není moc good, protože to rádio je v koktě bomba vyfotím to a hodím to sem já ;)

jj, víc než bomba, jen nevím, proč to dělá furt ten odlesk....fotil jsem to x-krát...... Tak to zkus Ty.... -_-

-_--_--_--_- vyfotím a hodím to sem ;)

ikdyž u mě to bude vypadat asi úplně jinak bo mám ten rámeček v barvě autí ;)

Editováno: , autor: Hensel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No vzhledem k tomu, ze mam O1, kde je akustika zhruba jako v sudu a davat do toho 50 litru a vic, aby to trochu hralo, nacez by mi to romsky prizpusobivy obcas hned znarodnil, to ne! Zakoupil jsem Sencor za 2700, hraje CD mp3, ma to slot na kartu, tu mam 1GB a USB, tak jsem pomerne vysmatej. Az zprovoznim subwoofer, tak to mozna bude i poslouchatelny! :band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledem k tomu, ze mam O1, kde je akustika zhruba jako v sudu a davat do toho 50 litru a vic, aby to trochu hralo, nacez by mi to romsky prizpusobivy obcas hned znarodnil, to ne! Zakoupil jsem Sencor za 2700, hraje CD mp3, ma to slot na kartu, tu mam 1GB a USB, tak jsem pomerne vysmatej. Az zprovoznim subwoofer, tak to mozna bude i poslouchatelny! :band

Vytlumit dvere, dat do nich lepsi repra do podlozek a hned je to poslouchatelny ... investice ... 3-5tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem asi jinej ale nedal bych si do auta ani jedno z techto radii. Kdyz Pioneera tak jedine DEXe ale to malo kdo zaplati. Pokud budu ale preferovat zvuk CD, tak budu koukat po Alpine, Clarion, Becker, Nakamichi. Proste zvuk Pioneera mi nezaujal, Panasonic je beznej spotrebak, na origo repra hraje dobre ale pro lepsi sestavu bych ho nepouzil.

Pokud kaslu na CD a chci super radio, tak bych si koupil Blaupunkt a nebo z drazsich Beckera.

Jinak nebal bych se ani JVC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že je to každýho věc co si dá do auta pokud nechce jezdit po soutěžích a zbírat trofeje ;)

Tak to plne souhlasim. je to kazdyho vec. Ale nejde o souteze. Prece muzu chtit radio, ktery hraje dobre kvuli me a ne kvuli soutezim.

Radii uz jsme vyzkousel dost. Ted mam Clariona a popravde to radio mi prijde hnusny, celkem blbe se ovlada, ma hrozne velkej panel a tak.. Ale to radio ma super zvuk a to je pro me dulezity i kdyz na souteze nejezdim. Tim jsme chtel rict, ze urcite ma smysl radio dobre vybrat at ho das do traktoru nebo do souteznyho auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...