Přejít na obsah

motor 1.9tdi 81kw


tonda vento

Doporučené příspěvky

zdravím odborníky, mám takový divný problém,na octavii 19.TDi81kw rv2001,motor nějak vybruje při volnoběhu ale jak jemně cvrnknu po plynu ato tak že otáčky motoru nijak nevyskočí tak vybrace ustanou,po chvíli to začne znovu,nejvíce u studeného motoru,když ujedu cca100km píši cca je to i méně tajk to dělá málo,a jěště moror v mrazu -5 až třeba -20 chytá na škrt tak i za tepla 3hodiny po jízdě chytne na škrt ale při teplotě kolem cca -3 a +8 je start špatný,chová se to jako spadlá nafta,jsem stoho špatný a nevím co to dělá.ta vybrace se mi nezdá na setrvák,když to reaguje na klepnutí po plynu,ale nevím,jetu nějaký fachman který poradí případě pomúže?auto má najeto 150 000tkmotor asv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já se ktomu také přikláním,ale je mi divné že to tak reaguje na drcnutí po plynu,no a pak ty starty při taplotě -3 až 10stupňú,stoho jsem paf.jinak to šlape jak pila

Mam AHF a zpočátku úplně stejný jak píšeš(až na ty starty, ty jsem měl v pohodě) - najeto bylo kolem cca 180 tisíc. Postupem času se začala klepat čím dál víc(vždy na volnoběh, po prohrábnutí plynu na chvíli přestala). Po výměně setrváku mám klid. Dal jsem jednohmotu - je o trošku hlučnější ale je to jistota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam AHF a zpočátku úplně stejný jak píšeš(až na ty starty, ty jsem měl v pohodě) - najeto bylo kolem cca 180 tisíc. Postupem času se začala klepat čím dál víc(vždy na volnoběh, po prohrábnutí plynu na chvíli přestala). Po výměně setrváku mám klid. Dal jsem jednohmotu - je o trošku hlučnější ale je to jistota.

tak nějak mi to dělá,tak že asi setrvák ,sčeho jsi tam dal ten jednohmoťák?akorát nevi co stím startem,dnes bylo -5stup. start ok ale kolem nuly to dobré není až tak nad 10stup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mám asi podobný problém, ak by ste mali chuť poradiť, tak by som bol rád... Pri voľnobehu mi v motore prerušovane "šrotuje", ako keď škrtáte kov na kov (samozrejme nadľudsky rýchlo)... mám pocit, že to vychádza z ľavej strany motora... Ak pri voľnobehu čo i len minimálne zvýšim otáčky, tak to prestane... z kabíny pri tom šrotovani cítiť mierne vibrácie... teplý alebo studený motor, to je jedno, robí to vždy...neviete čo by to mohlo byť? TDI 1,9 81kw... dikes

Editováno: , autor: ronmalin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...