Přejít na obsah

Kde koupit koberecky 4X4 (Brno) + neco navic :)


centy

Doporučené příspěvky

Zdravim, chtel bych se zeptat kde sehnat textilni koberecky do o2 4x4(2006) nejlepe v Brne. A jeste sem se chtel zeptat jak demontovat okrasnou listu okolo spinace svetel(vlevo dole pod volantem :) takove to kolecko :) , to uz se mi vytahnout podarilo ale nechci nejak tu listu poskodit, je na ni nejaky figl nebo to chce jen silu? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokud nechces fungl nove ze skoda prodejny (je to origo doplnek skoda-najdou ti to v katalogu a objednaj, druhej den budou tam, ale vetsinou to drzi na skladu) tak muzes koupit nekde na vrakaci ale vetsinou uz je na nich znat ze uz maj neco za sebou, ja osobne bych kupoval v skode, mas na to zaruku kdyby se zacali parat anebo trhat...

a co se tyce okrasne listy vlevo pri ovladaci svetel: nejdriv treba vytahnout ovladani svetel (chytnes za otocnej knoflik a pootocis ve smeru hodinovych rucicek, tim uvolnis zapadky ktere ten vypinac drzej v pristrojovce a jednoduse vytahnes, pak odpojis konektor a je venku)

a pak pouzijes anebo origo plastovej pripravek ze skodovky (ten ale urcite mit nebudes) anebo si pomuzes tak jak vetsina z nas a pujcis si od manzelky jeden priborovej nuz (cim tensi tim lepsi-hlavne aby nebyl ostrej a nedoskrabal a nedorezal ti tu listu) a zasunes ho pod listu a uvolnis plechove drzaky ktere jsou nasunute na te liste zezadu a jsou zaskoceny v pristrojove desce, ted jsi nejsem jistej kolik jich je vlevo, ale mam pocit ze tam byli 2 ks (jeden uvolis zvrchu listy a druhej zespodu), najdes je tak, ze opatrne budes posouvat ten priborak po delce za tou listou, a tam kde se ti zasprajcne je ten plastovej vylisek s tim pliskem, jednoduse tam zasunes ten priborak a ten plisek se tim uvolni od pristrojovky, hlavne vsechno delej s citem kdyz to delas prvne, az to budes mit venku tak budes priste presne vedet jakym spusobem to tam drzi a jak na to...

jo a jedna otazka: proc chces oddelat jenom tu listu nalevo? ja kdyz vytahoval pristrojovku tak musela i lista vpravo a plastova krytka nad volantem pod panelem pristroju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze jako jedina je ochytana, tak sem ji chtel striknout sprejem, protoze ve skode mi rekli ze za ten kousek plasu od 600-800 podle tipu auta :D tak to se mi zda trosku hodne za kousek plastu. Premyslel sem ze to najdu nekde na netu nebo na vrakaci ale nejak se nedari tak to chci zkusit striknout podobnym sprejem :) ale diky za rady, ty koberce asi vypadaji na to ze skocim do agrotecu a obednam je tam :) diky za postup pri demontazi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty origo koberce vyrabi ZPV Roznov http://www.zpv.cz/, zkus se jich zeptat jestli ti je neprodaj, budou tak o 1000% procent levnejsi nez kdyz projdou skladem Skoda Auto... nebo si vyber nejaky jiny z jejich nabidky, ktery jsou daleko kvalitnejsi nez ty ktery dodavaj primo skodovce...

Editováno: , autor: Zitny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi dopadl stejně, bez loga nebyl problém, ale se "škodou" nelze.

No 1000% na tom mít "Š" stopro nebude, ale o řad nižší tedy 100% je běžné, za 110,- bys těžko sháněl i nějaké "univerzály" z Číny.

Jinak ty jejich Carvelvet stojí cca půlku obdobných co koupíš ve "Š", pak asi nejlepší co dělají - Durmat, ty můžeš omývat např. wapkou, ale cena se už blíží těm o něco horším ze "Š".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsou interní informace co Ti nikdo nedá, nicméně vím že některé díly má Škodovka se svým (škodovným) +1000%

Myslel jsem za kolik ti ZPV ty koberce bez loga nabidlo... a kolik budou stat kdyz je objednas jako nahradni dil ve skodovce... tak jestli to logo ma pro tebe cenu toho rozdilu mezi tema dvema cenama...

No ja ten origo koberec mam pod pedalama uplne prodrenej po 40.000km, tak jsem prave koukal kdo to vyrabi, ale stejnej nechci, aby zas vydrzel tak malo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dojem že ten pán říkal něco kolem 500,-

Teda dovnitř.

Kufrový je dražší cca.1200,-

Zde je příklad 1000% škodovného:

Páčku pro tempomat OII prodá výrobní závod Škodovce za 115,-kč.

Ta tu páčku pak vezme a obratem prodá jako náhradní díl za 1200-1500,- (jak kdy a jak kde).

Co vy na to? :aggressive:

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Myslel jsem za kolik ti ZPV ty koberce bez loga nabidlo... a kolik budou stat kdyz je objednas jako nahradni dil ve skodovce... tak jestli to logo ma pro tebe cenu toho rozdilu mezi tema dvema cenama...

No ja ten origo koberec mam pod pedalama uplne prodrenej po 40.000km, tak jsem prave koukal kdo to vyrabi, ale stejnej nechci, aby zas vydrzel tak malo...

Chlapi já si koupil origoš s nápisem 4x4 pod nohy i do kufru. Jelikož díky zaměstnání příjdu do styku s kobercem, který je zátěžový, tak vím jak má vypadat na omak a pod. Po tom co jsem to dal do auta, naivně jsem si říkal, že to musí vydržet, když už to vyrábějí origoš do auta. Za tu cenu a kvalitu bych jim všem nakopal zadní části těla (ty koberce mají hodnotu tak 350,- kč). Po jedné letní sezóně (na zimu dávám gumáky) jsou u řidiče stopy, jak by po tom koberci prošli všichni zákazníci shopingparku. Už nikdy toto - raději si za tu cenu nechám na míru vyrobit koberec z ošitím a věřím, že vydrží mnohem víc - ale to až zničím letos tady tyto originály...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...