Přejít na obsah

Nefunkční tachometr


wascheck

Doporučené příspěvky

mam takovej problem ... a to, ze mi vubec nefunguje tachometr. Ostatni budiky ano, jen ne ukazatel rychlosti (tim padem nebezi ani palubni pocitac).

Neni tam nekde treba nejaka pojistka nebo tak neco? Moc tomu nerozumim, jen se chci zeptat, zda se s tim nekdy nekdo nesetkal .... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta zavada co jsem ja opravoval je to ze nejde ani jeden budik a per kontrolek.Na prevodovce je cidlo se 3 dratama na jednom je plus na jednom je minus a jeden jsou impuzy.zmerit jestli cidlo je napajene a jestli z nej lezou ty impulzy az do budiku.tak je to v budiku tachometru.Uz sem to delal a byl preruseny drat hned u toho konektoru u prevodovky!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta zavada co jsem ja opravoval je to ze nejde ani jeden budik a per kontrolek.Na prevodovce je cidlo se 3 dratama na jednom je plus na jednom je minus a jeden jsou impuzy.zmerit jestli cidlo je napajene a jestli z nej lezou ty impulzy az do budiku.tak je to v budiku tachometru.Uz sem to delal a byl preruseny drat hned u toho konektoru u prevodovky!!!

OK vyzkousim diky za tipy kluci ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...

Zdravím.Na Octavii 1.6 74 kw AKL mi odešla baterie a po výměně za novou přestal fungovat tachometr, počítadlo km i průměrné spotřeby.Ukazatel paliva si v zatáčkách lítá ze strany na stranu.Nevím,jestli je to schoda náhod,nebo to nějak souvisí s tou špatnou baterkou.Je pravda,že byla úplně KO-nešla natočit.Možná nějaké čidlo rychlosti,ale tady na Fóru jsem o něm nic nenašel.Kde ho hledat. Za radu předem děkuji. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Prosím o radu.Mám ůplně mrtvý tachometr,který se ani nepohne/ani digitální nepočítá kilometry/ a k tomu ve stejný den začal prapodivně ukazovat palivoměr.Zatočím doleva a palivoměr ukáže minimum.Zatočím doprava a palivoměr ukáže maximum.Myslím,že budu muset jezdit jen doprava. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu.Mám ůplně mrtvý tachometr,který se ani nepohne/ani digitální nepočítá kilometry/ a k tomu ve stejný den začal prapodivně ukazovat palivoměr.Zatočím doleva a palivoměr ukáže minimum.Zatočím doprava a palivoměr ukáže maximum.Myslím,že budu muset jezdit jen doprava. Dík

Napoj to na VAG a skontroluj riadiacu jednotku palubnej dosky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

včera mi přešel zcela fungovat tachometr. Z ničeho ni najednou odešel. Takže mi neukazuje rychlost, najeté KM ani průměrnou spotřebu. Tady jsem o tom nic nenašel, myslíte, že byste mi mohli někdo něco málo poradit???

Díky

serus, ja som to minulý týžden menil je to snímač rýchlosti, stál 27 eur a teraz ide bez problemov, máš ho na prevodovke blízko vedla turba zo zadu, skús vyčisťiť možno pojde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravim

potreboval bych poradit,kde muze byt problem,nefunguje me

tachometr na octavce,rucicka neukazuje,ani neukazuje stav ujetych

km,a chtel bych se zeptat,kde je problem,jak mam dale

postupovat,abych to nejak spravil,kde muze byt problem?

Dekuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...