Přejít na obsah

VOLANT JDE TEŽŠCE


mzizam

Doporučené příspěvky

Zdravim byl bych opravdu moc vdečnej za odpoved na me tema mam skoda fabia 1,4MPI 50kw rv. 2001 občas se mi rozsvití oranžovy symbol volantu a stune mi volant po prečtení vaších odpovedí jsem došel k záveru že jde o špatne čidlo uhlu otačení .čidlo jsem sehnal NOVÉ vymenil jsem ho mam TRW. jeden den to makalo jak melo dnes mi to dela zase po nekolika kilometrech a vypnuti motoru a opetovném nastartovani servo zase maka jak ma myslite že to chce jeste na diagnostice smazat predchozi zévady??? nebo je problem jinde??? jen zaverem bych chtel rict že cidlo uhlu otačeni umim sehnat nove za 1500kč to pro ty co maji podobny problem ,protoze jak jsem zde cetl jde o častou zavadu fabii do roku 2003 dekuji všem s pozdravem mzizam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladam že prave ta nizka cena toho čidla bude problem že to bude iba čidlo x čiže repasovane. To potom možeš meniť na reklamaciu každy tyždeň. Kup tam origo a budeš mať pokoj. (ale to je len moj nazor)

Zdravim diky za tvoji odpoved hned vcera jsem cidlo odpojil dnes jsem s odpojenym cidlem jel do prace a asi cca po 4 kil totalnbe tuhej volant myslis ze mam ende cerpadlo serva??? jinak na utery jsem objednany do škodovky diagnostiku dik za opoved mzizam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som tie odpojil cidlo, kym bolo zapojene tak kolisalo napetie, ako som ho odpojil tak je ok aj cerpadlo necuka, akurat ide trosku tqazsie volant ked otacam na mieste. LEN BY MA ZAUJIMALO AKO DLHO MOZEM JAZDIT BEZ CIDLA, NEMOZEM ODPALIT CERPADLO ALEBO CELE RIADENIE???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

ja som tie odpojil cidlo, kym bolo zapojene tak kolisalo napetie, ako som ho odpojil tak je ok aj cerpadlo necuka, akurat ide trosku tqazsie volant ked otacam na mieste. LEN BY MA ZAUJIMALO AKO DLHO MOZEM JAZDIT BEZ CIDLA, NEMOZEM ODPALIT CERPADLO ALEBO CELE RIADENIE???

mam to sam nemuzes nic odpalit ale jde o to ze je to nebezpecne z toho hlediska ze pokud budes treba zatacet a nepujde ti servo budes tocit volantem a ono se treba najednou servo splasi a zapne se muzes tak nekam to napalit .. v mem pripade mam nahnilou kabelaz ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...