Přejít na obsah

Devil Eyes na Fabia II


Doporučené příspěvky

Ahoj. Jednou jsem našel na netu Devil Eyes na Fabii II. Ten týpek to už ale prodal. Nevíte někde kde se dají sehnat a za kolik? Jo a k jiné děbatě, jak psal "uživatel" o polepení střechy u firmy Da-Tom. Tak je to dobrý nápad, taky si plánuji udělat černou střechu od Da-Tom. Myslím že to stojí do těch 5000 Kč.

Ahoj a ozvěte se prosím na ty světla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem nikdy nevidel zadne svetla. Teda kdyz nepocitam ty co se tu prodavali, myslim strikle cernym sprejem a nahore smerovka tonovana. Prodaval je nejakej typek z Brna a jsou uz prodane a jezdi na jedne FII v MB. Chtel bych videt jak vypadaji, nemate nekdo fotku??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni sem. Vypada to tak, ze zaizolovane kvalitne nie su a uz je v nich voda... :( Ja som pisal ohladne svetiel do Autostyle. Odpisali, ze v dohladnej dobe nic nechystaju. Celkom zvlastne. Na FI je toho kopec. A FII je masova zalezitost takisto. Niekto takto prichadza o kseft.

Editováno: , autor: drag84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle: kolik aut se prodalu za éru FII předface? mám pocit, že kotel, a to, že začínaj bazarovky a začínaj je kupovat mladý lidi a ty začnou dychtit po tuningu. tak snad je něco slušnýho napadne vyrobyt pro ty, který si chtěj upravit vzhledově auto :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Taky jsem nikdy nevidel zadne svetla. Teda kdyz nepocitam ty co se tu prodavali, myslim strikle cernym sprejem a nahore smerovka tonovana. Prodaval je nejakej typek z Brna a jsou uz prodane a jezdi na jedne FII v MB. Chtel bych videt jak vypadaji, nemate nekdo fotku??

hele.. fotku možná někde najdu, měl jsem to uložené ...

post-46817-1271857081,2556_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

ty co jsou focené mimo auto jsou moje práce... A ty co jsou na autě, co se mlží nejsou moje práce... Ostatně je to vidět, ja si dal se znovuzatavením dohromady práci tak aby se nemlžili. Nechal jsem kroužek kolem čočky chromový a trochu jsem to přehnal se zakouřením blinkru. Mám teď dostat pár párů nových světel a pustím se znovu do práce. Světla budou malinko dražší, protože už budou rovnou osazeny xenonovou kvalitnější sadou Slim H7, supervysoce svítivou diodou v parkovačce a budou připraveny na Plug-n-play nasazení na auto. Bude vyřešen problém s kolabujícím xenonem při překlopení paraboly na dálkový (bez úpravy xenon zhasne a naskočí až po vypnutí a zapnutí světel)...Prostě kvalita jak má být. A tu blinkrovou část už nebudu tak přehánět :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...