Přejít na obsah

Oprava zadního světla


Kimitech

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

zajímá mě,jestli někdo neřešil podobný problém,mám objednány face světla(za hodně dobrou cenu),ale jedno je jak již fotka napovídá prasklé.

Jakým způsobem by šla tato vada co nejlépe zamaskovat? Napadá mě rozleštění(té odřené části)velmi jemným smirkem pod vodou a nebo,ale to bych videl až jako krajní řešení,ikdyž možná nevyhnutelné-nastříkání světel zatmavovacím sprejem(bez stříkání blinkrů a zpátečky),což by mohlo působit i docela vkusně,jelikož auto má fialovou barvu,boční blinkry jsem dával nedávno taky kouřové,vepředu jsou LaK světla.

Díky za rady.

post-43539-12710828656381_thumb.jpg

post-43539-12710828753199_thumb.jpg

Editováno: , autor: Kimitech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu prasklinu už asi nespravíš, ale co mě tak napadlo, aby se ti to nemlžilo nebo aby se ti tam nedostávala voda, zkus si zajít do reklamní kanceláře a kup si tam kousek průhledné fólie a nalep ji na to světlo, tím se ta prasklina zalepí a nehrozí, že se ti to bude mlžit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...