Přejít na obsah

Devil eyes


amogh

Doporučené příspěvky

...ale musím říct, žes mi nasadil brouka do hlavy. Je tam sice spousta úskalí (tím spíš, že bych v tom případě chtěl použít kroužky jako denní svícení) - výměna diod, vyrovnávání hodnot (aby auto nehlásilo chyby) atd., ale výsledek by stál za to. Asi je koupím a pak uvidím, nakolik je to reálné....

No ty kroužky bych nechal jako poarkovačky pouze ten spodní LED proužek by bylo dobré předělat na blinkr :kol-28: . Denní svícení bych vyřešil jinak a to přidáním LED proužku a teď buď od Milotecu pro RS, tím pádem nárazník RS předFL, anebo RS FL nárazník i s origo LED denním svícením.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je otázka no...Taky by mě to zajímalo. Ale asi docela dobře podle Mloga: Kroužky svítí společně s dolní řadou LED, jako parkovačky. Ta dolní řada LED je nevýrazná, ale ty kroužky svítí hodně jasně, přes den to někdy přepnu jen na tohle.

Lampy svítí srovnatelně s originál světly, samozřejmě závisí na žárovkách. Proti originálu je menší možnost seřízení (pouze výškové, stranové jsem nenašel, ale naštěstí není potřeba)

Okamžitě šly ven oranžové žárovky na blinkry a dal jsem tam ty chromové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem řekl, koupím je a uvidím, jak komplikované bude předělání. Každopádně pokud budu předělávat, tak následovně:

- kroužky- denní svícení

- diody - blinkry

- stávající blinkry - parkovačky

Rozhodně nebudu přidávat další světla, kouzlo je v tom, že je to všechno součástí hlavních světel - nelíbí se mi ty přeplácané maškary.

Nehodlám rozhodně ani měnit předek - mám tam sportkit, který se mi líbí víc než RS předek. Jak už tu bylo řečeno, kroužky svítí dost silně na denní svícení, případně si nechám ještě přeprogramovat mlhovky na kombinaci s denním, abych nedráždil policajty.

Takhle to vidím já, nicméně diskuzi se nebráním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

dobry chtel jsem se zeptat divam se na par recenzi co jste psali a bavili jste se o svetlach devil na skodu octavii II nevite jak na tom seridit rucne cocky ? nebo zda pasujou motorky pro naklapeni svetel z puvodnich svetel ne xenonovych. dekuji za radu uz jsem bezradny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FOR jurika: http://www.tuningshop.cz/predni-cira-svetla-skoda/ Tady máš link na ofiko prodejce od SONARU, dělají i montáže a případně výměny motorků na naklápění.

Nevím co máš za značku DEVILŮ, ale spíš ti to s origo mororky ladit nebude. Měl bys tu sehnat ty co potřebuješ. Jinak ručně nastavit jdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kdo to tu zase píše že tuningovky svítí slabota, přátelé nevětší slabota všech světel jsou žárovky, je v nich fakt rozdíl ve svítivosti a dost velký.

Nenechte si nakukat cokoliv.

Sraček doplňků je spousta, to nikomu nevyvracím..... :kol-31:

Příkladem: moje origo světla na O2 H7-H1 žádná sláva, na neosvětlených okrskách v noci jsem zapínal pravidelně i mlhy.

Potom jsem si pořídil Devily, přehodil žárovky a ouha, zase o ničem, základ je vědět že světly to asi nebylo.

Koupil jsem OSRAM NIGHT BREAKER PX26d 90%+ za skoro 600,- pár, no a to jsem nezažil, od tý doby co je mám jsou mi dálkový jen pro parádu a to doslova.

Svítí to fakt peckově, rozdíl neskutečný a těch 6 stovek nelituji ani náhodou, jiný už nechci ani zadarmo, zahodil bych je

.

Nechci nikoho napadat, ani nikomu nic nenutím, ALE PŘEBERTE SI TO!!!!!!

Editováno: , autor: giorgio.v75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chces tvrdit, ze svetla ktore testuje Hella alebo Visteon v svetelnom tuneli su rovnake ako cinske (v podstate bez vyvoja)? Staci zajst do fora o Fabiach ake tam maju skusenosti s DE a AE svetlami...

Inac do mojej predoslej Octavie som si kupil ziarovky H4 Osram Silverstar + 50% a ZIADNY rozdiel som si nevsimol, tak som ich vymenil za Nightbreaker + 90% a rozdiel by som nazval tak + 10% - urcite nic take, ze dialkove su vdaka nim zbytocne...(samozrejme nastavenei svetiel bolo vzdy vyskusane v znackovom servise Skoda)

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, ty máš technický argument, já osobní zkušenost.

Na těch 90%+ je to fakt neskutečný rodzdíl, alespoň v mým případě, píšou že to svítí na 35metrů, já tvrdím že suveréně na 100m, proto jsem si rýpnul do těch dálkových.

U origo tak na 25 a podle toho vypadala i rychlost jízdy. (zase osobní zkušenost) prostě mi to svítilo na......!

Já ti neberu co se kde testuje, já jen tvrdím že není nad kvalitní žárovky, potom můžeš mít i čínu světla, když to prostě koncern nevyrábí a chceš to.

Budme v realu, dobrý a špatný tuning doplňky to je tak půl na půl, tvých 99% už zavání zaujatostí :kol-28:

Hádku už tu mám jednu za sebou a o další nestojím, ale v tomto si budu opět stát za svým, sorry musel jsem to napsat, on si to každý nějak přebere, měj se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím no.. záleží jak který světla asi. Každopádně tady ty angel eyes moc lidí ještě nemá, takže nevím jaký jsou, ale kdyby byl upravený ten led proužek na blinkr, tak by to byla špica :kol-47:

Jsem zvědavý na Merlina, co s tím udělá, jestli s tím bude něco dělat.

Editováno: , autor: lojzahlina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...