Přejít na obsah

Devil eyes


amogh

Doporučené příspěvky

Nevím no.. záleží jak který světla asi. Každopádně tady ty angel eyes moc lidí ještě nemá, takže nevím jaký jsou, ale kdyby byl upravený ten led proužek na blinkr, tak by to byla špica :kol-47:

Jsem zvědavý na Merlina, co s tím udělá, jestli s tím bude něco dělat.

Přiznám se, že zatím jsem neměl čas je ani koupit. Ale slibuju, že jak něco - dám hned vědět. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Draci vidím že momentálně řešíte spíš ANGELY, ale chci se zeptat jestli se u DEVILŮ už někomu povedlo vypreparovat ty původní Led v tom pásku a dát tam něco víc svítivýho.

Na těch novějších Audinách už to nevypadá jako body, ale celý hranatý obdelníkový diody, vizuálně to svítí jako jeden celý pruh.

Neštoural se v tom už někdo?

Díky, odpovědi klidně do soukromý zprávy, at to zase někdo nenapadá :kol-44: nikoho nebudu publikovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

halogeny (H4) jsem měl kdysi-moc jsem toho neviděl....pak jsem měl roomstera s natáčecími světly a tuším H7 (někdy kolem 2006 a dále), vyzkoušel jsem hafo různých žárovek (SuperBooster Ultra Extra ) a viděl jsem furt hůře , v té době 2006 si žena koupila Fabiovou RS a tak jsem se v noci vlastně poprvé svezl s xenony a byl jsem nadšen. Roomster byl loni vyměněn za Octu s natáčecími xenony a dálkovými H7 (nebo co to tam je). Svítí to krásně a jel jsem se supem s bixenony a docela mi připadá, že ta kombinace H7 a xenon svítí víc, pokud tedy těmi bixenony je míněno to, že svítí i dálku. Ale taky je možné (nebo jisté) že vidím podstatně hůře než jsem vidíval :-) Zcela subjektivně bych řekl, že ta Fabia RS svítila nejlíp, ale pravda je, že jsem byl o šest let mladší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...