Přejít na obsah

Výměna převodovky TDI ???


Kulda

Doporučené příspěvky

jo Bolku holt si hraje na všemohoucího ještě chvíli a vyseru se tu na uplně všechno pokud to tu bude upravovat ten ..............píp

DOKONCE SMAZAL I TEN PŘISPĚVEK KDE SEM UDÁVAL JAKÁ ZANČKA TO TAK ŘEŠILA BĚŽNĚ JE TO DEBIL A UŽ MĚ TO TU FAKT SERE POKUD TOMU BUDE VELET ON KONČIM TU lol lol lol lol lol lol lol

Editováno: , autor: notobi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě než to smaže a dá nám varování si nemůžu odpustit poznámku. Ze začátku jsem se některým jeho příspěvkům smál, ale už mi opravdu vadí vyloženě nemožné a nesmyslné rady. Nesnáším lidi, kteří se na něco hrajou. Pokud znám,nebo jsem se s problémem setkal mile rád poradím, pokud ne, držím ústa. A tak to chodí i v životě.

Jen díky takovým odešli někteří TOP členové a založili své fórum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo Bolku holt si hraje na všemohoucího ještě chvíli a vyseru se tu na uplně všechno pokud to tu bude upravovat ten ..............píp

DOKONCE SMAZAL I TEN PŘISPĚVEK KDE SEM UDÁVAL JAKÁ ZANČKA TO TAK ŘEŠILA BĚŽNĚ JE TO DEBIL A UŽ MĚ TO TU FAKT SERE POKUD TOMU BUDE VELET ON KONČIM TU lol lol lol lol lol lol lol

:smich::palec2: DEMENTOU AKO SI TY TU NEPOTREBUJEME. lol:prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě než to smaže a dá nám varování si nemůžu odpustit poznámku. Ze začátku jsem se některým jeho příspěvkům smál, ale už mi opravdu vadí vyloženě nemožné a nesmyslné rady. Nesnáším lidi, kteří se na něco hrajou. Pokud znám,nebo jsem se s problémem setkal mile rád poradím, pokud ne, držím ústa. A tak to chodí i v životě.

Jen díky takovým odešli někteří TOP členové a založili své fórum.

:palec2::smich: Ked sa ti MOJE RADY NEPACIA TAK ICH NECITAJ + NIC PODLA NICH NEOPRAVUJ A NEROB. :):prc:

Na nic SA NEHRAJEM. ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Notobi klid!!

to.Prochy

,potřebuješ promluvit do duše. Všechno je to o psychologii osobnosti, umístění smajlíků napovídá, že máš "akutní" problém (doufám, že ne chronický)! Tohle pak smaž, bo to do tématu opravdu nepatří. Všem se za to omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...