Přejít na obsah

Roletka na zadní okno ?


Viking

Doporučené příspěvky

Pri premysleni jak vylepsit svou fabku, me napadla roletka z cerne prusvitné latky na zadni okno. Jak ji lze videt u Audi nebo BMW. Myslite ze je to dobry napad? Rikam si ze by mi nikdo v koloně nečuměl do auta. Asi by auto ze zadu i lip vypadalo . Nikdo by mi v kolone necumel dovnitr. Co myslite? Asi bych to nejak zbastlil sam aby me to moc nestalo. Otazka je kde sehnat materiál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem o ní taky kdysi přemýšlel, chtěl jsem jí nechat namontovat v origo servise a hodně se kroutili, že prý jak se navrtává do těch plastů, tak to moc nedrží a nemají s tím dobré zkušenosti, tak jsem od toho upustil. A to je co říct, když i značkový servis místo aby za každou cenu narejžoval, couvne, ale spíš proto, že by potom musel řešit reklamace na práci zadara.K té ceně: není nejmenší, ale co je jako origo doplněk levné? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že jednou jsem jel s kamarádovým kadetem, na kterém byli nalepené takové ty levné fólie, které se prodávají za cca 500káčé u benzínek a přesto, že byl slunečný letní den, tak jsem si musel stáhnout boční okénka abych vůbec něco viděl. Nechápu, jak s tím mohl jezdit. Pokud se ale bavíme o kvalitních fóliích s rozumnou propustností světla, tak bych se toho vůbec nebál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu se nam to zvrhlo v diskuzi o foliich. Folie vzhledem k ceně neplanuju. Spis sem myslel tu roletku nejak zbastlit sam. Do tech plastu se mi taky nechce vrtat, nahore by to podle me slo uchytit do tech cudliku na kterych vysi snurky co zvedaj plato a dolu si myslim ze by to slo nejak zahaknout do te dirky kde je ten gumovej doraz. Nemuselo by to ani mit zadne pevne vyztuhy, takze pri otevrenym okne by nemelo co v pruvanu mlatit o sklo. Slo by o to kde sehnat ten prusvitnej materiál. Jak je to s vyhledem z auta pres vnitrni zrcatko at uz s roletkou nebo folii? Nevadi to treba pri couvani?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry,

jsi radu, tak jsem ti ji napsal, lepším řešením je fólie, to pak opravdu nemusíš vrtat a bastlit to nějak jak popisuješ, jo a fólie jsou cenově na celé auto max 5.000kč, takže cena jen na zadní okno je dost podobná ceně roletce.

Toť můj názor. Možná se tu najde někdo kdo roletku má, ale pochybuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu se nam to zvrhlo v diskuzi o foliich. Folie vzhledem k ceně neplanuju. Spis sem myslel tu roletku nejak zbastlit sam. Do tech plastu se mi taky nechce vrtat, nahore by to podle me slo uchytit do tech cudliku na kterych vysi snurky co zvedaj plato a dolu si myslim ze by to slo nejak zahaknout do te dirky kde je ten gumovej doraz. Nemuselo by to ani mit zadne pevne vyztuhy, takze pri otevrenym okne by nemelo co v pruvanu mlatit o sklo. Slo by o to kde sehnat ten prusvitnej materiál. Jak je to s vyhledem z auta pres vnitrni zrcatko at uz s roletkou nebo folii? Nevadi to treba pri couvani?

z fabie s touto roletkou nemam zkosenosti, ale ze Superba.... ta latka jsou takove jakoby trychtyrky, takze z auta vidis v pohode, dovnitr ne...... ;)

jinak o teto roletce jsem uvazoval take, ale cena to je previt, radeji nasetrim na folie ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak tady je vysledek - viz. foto. Cena roletky 220,-. Je to prisroubovany dvěma malyma samořezama. Nahore jsou prisroubovane dva hacky do prostredniho plastoveho krytu. Asi to nema ten system trychtyrku jako maj origo roletky takze je z obou stran videt stejne, ale funkci stinitka to plni a z auta dozadu je videt v pohode. V noci to docela ucinne tlumí světla aut za mnou takze tak neoslnujou. Pri otevrenym okne vubec nic necvaka takze celkove jsem s vysledkem spokojenej.

post-6-1148825749.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady je vysledek - viz. foto. Cena roletky 220,-. Je to prisroubovany dvěma malyma samořezama. Nahore jsou prisroubovane dva hacky do prostredniho plastoveho krytu. Asi to nema ten system trychtyrku jako maj origo roletky takze je z obou stran videt stejne, ale funkci stinitka to plni a z auta dozadu je videt v pohode. V noci to docela ucinne tlumí světla aut za mnou takze tak neoslnujou. Pri otevrenym okne vubec nic necvaka takze celkove jsem s vysledkem spokojenej.

Kde se da takova roletka poridit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...