Přejít na obsah

Roletka na zadní okno ?


Viking

Doporučené příspěvky

taky jsem o tom kdysi premyslel, nabizi ji primo Skoda DEA410001 za cenu 1380,20Kc, coz je podle me dost tak za 600Kc bych do toho sel.

Jde použít i originál roletka z felicie (jestli ještě někdo máte doma). Bez jakýchkoliv úprav, montáž cca 30 vteřin, žádné šroubování, žádné vrtání. dole se zahákne za boční hrany plata, nahoře za obložení stropu a drží to.

post-6-1149008257.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zrovna v techto parnych dnech tuto zalezitost resim (chtel bych takto vylepsit jak 5 dvere tak i zadni dvere) mam F Combi a mrnous jak je malej slunicko moc nemusi tak bych mu to chtel zprijemnit. Moc se me libi reseni roletek, ktere se mohou v pripadne nutnosti stahnout. Akorat se me nelibi to sroubovani do tapecu) Neni nejake reseni jak 5 tak zadni dveri ktere je jen na nejake zasunuti do hran? Pak taky asi jak vyresit zadni dvere ktere sou na zadni strane skosene :( rad bych aby to zabralo celou plochu

Diky za kazdou radu pripadne za kamenaky v praze kde bych se mohl pocivat predci jen na na webshopu toho moc nepoznam z fotky _:(((

Editováno: , autor: ReWegar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám od Filsona toto, postupně jsem to měl ve Š120,Formanovi,Felicii Combi a teď ve Fábii Combi a v té dokonce to není potřeba instalovat na přísavky, stačí to zlehka vsunout pod plasty které lemují sklo, takže dokonale pokryje celé okno. Kdykoliv chci tak to jednoduše sundám a zkroutím do osmičky (takže v složeném stavu je to tak o prům.20 cmm-tedy lehce skladné). Cena, páč už je to řadu let, tuším do 200 Kč a spokojenost. Foto je jen ilustrační není z mého auta (tady je to právě na přísavkách, které ve Fóbii nejsou potřeba)

post-3505-1184653016_thumb.jpg

Editováno: , autor: Malta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...