Přejít na obsah

(O2) Kodování BSG 46 místné kodování výměna za AJ 60 Místné kodování


jtfcobra

Doporučené příspěvky

(O2) Kodování BSG 46 místné kodování výměna za AJ 60 Místné kodování

Nynější kodování 46 místné

09898F030005140000110D000000000000097F075C0000

Nové kodování 60 místné??

0218501D198200020200000188008124808E007542B281063A2002000000?

Poradí nekdo jak má vypadat

Auto 2007

O2 Kombi

Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záleží co tam chceš nakodovat, každý to chce jinak.. corner, rozsvícení interiéru po otevření pátých dveří, atd... tyhle funkce tvá jednotka neměla..

Zatím jen to stejné co měla původní BSG nebo základ co se dává aby mi to fungovala plus teda CORNER

Mam:

Climatronik

Vyhrivane sedacky

Alarm

Elektricka okna

Centralni zamikani

ESP

PARKOVACKY

MAXIDOT

TEMPOMAT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím všechny,mám menší problém chtěl jsem si nakódovat na O II face combi elegance r. 2009 corner a jaksi jsem si nepoznamenal původní kódování :kol-26: co na to říct jsem vůl tak bych chtěl poprosit jestli by mi někdo nevypočítal kód jednotka 1K0 937 087 60 místné výbavu mám xenony,climatronic,vyhř.sedačky,dešt. senzor,zadní parkáče,el. okna všechny,maxidot, sklápěcí zrcátka+osvětlení, alarm no a plus denní svícení v mlhovkách +corner dělal jsem to v coding calculator a ten program stojí za 2 věci...

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj kluci,mam na vas takovou prosbu!nenasel by se nekdo od Prahy kdo by me projel kodovani a zkouknul zda je vse O.K. Mam rok 05.daval jsem columbuse mf.volant podvolantovku atd.vse funguje az na par detailu,tempomat(vymenil jsem i packu a porad nic)a mensi drobnosti jako je kontrola zarovek a tlak v pneu.samozdrejmne zaplatim.chci aby to fungovalo vse hlavne ten tempomat.dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...