Přejít na obsah

1.6 MPi (75 kW)


petrenka

Doporučené příspěvky

Ano Péťo, všechno co jsi tady na mě hodil jsem ti vyvrátil, takže co jinýho ti zbejva, že jo? právě proto, že mě milej zlatej vůbec neznáš, tak nevynášej žádný soudy o tom, co jsem zač, to je silně omezený a jseš tu chvili na to, abys měl o mě něco načtenýho. nikoho o opaku nepřesvědčuju. názor, že každej bude chválit to co má ti poradil kdo? to už je dávno přežitý! otevři oči!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nešlo mi o tvou osobu, spíše o tvůj názor!

nevím, co jsi mi vyvrátil?

tohle je můj poslední příspěvek v tomhle vlákně.

spíše se přidám k názoru ostatním na tebe a nebudu

s tebou diskutovat a to, abych mohl zareagovat na tvůj

příspěvek, snad nemusím tu pročítat všechny tvé příspěvky,

abych tě poznal, to mi připadá trochu ujetý.

takže ti přeji hezký den a sbohem.

PS: jsem tu jen o třičtvrtě roku méně než ty, takže nemůžu

vynášet soudy

Editováno: , autor: badboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

badboy: pokud jde o názor většiny na mě- myslíš jako Igora, MadMika a TomaV? fakt většina jak prase

pokud jde o to, že si na mě děláš názor z pár místních úryvků, tak mě nic než omezenost opět nenapadá. možná jsi tu o pul roku míň jenže problem je v tom, že přispívat jsem začal o dost dýl než jsem se registroval a věř mi, že než si na někoho udělám názor, potřebuju načíst spoustu jeho příspěvků. o to jde. reagovat můžeš na co chceš, ale ne vynášet soudy o druhým člověku, když o něm víš maximálně kulový

co jsem ti vyvrátil? ty řeči o prasení za ten motor....víc psát nebudu, v mým příspěvku jsem ti to vypsal hezky v odrážkách, přehledně

JirkaK: v klidu, na tohle jsem zvyklej

trochu jsem to upravil, nechal jsem velkej průchod emocím, jak mám ve zvyku a to tady neni moc populární

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soráč, ale na toto som upozorňoval už niekoľko krát! Takže budú varovania pre Badboy a Luke288. Ako to súvisí s motorizáciou OII to HTP? Vie mi to niekto rozumne vysvetliť? Tu nemáme ani hospodu a ani Fabia sekciu.

Badboy tu nemal čo zase začínať s HTP a Luke sa nemal pustiť do hádky (alebo čo to tu je)!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jujda už tu litaj varování, tak že bych se přidal abych zas jedno získal, když mi ho Diamant už zrušil :t

A teď k tému, nevím jestli jste to četli, takže dávám link : http://auto.server.sk/---automobily-porovn...4-x-id-je-13394

Akorát že nechápu co jim vadí na 1.6 FSI... Prej moc hlučnej a línej... Asi jezdím teda v jinem fsíčku než bratia zo slovenska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Diamant: Pár dnů jsem tu nebyl. Sice nevím, za co jsem to varování dostal, ale o htp v tomto vláknu začal někdo jiný. Jen jsem se přidal.

Myslím, že to tady až moc rozdělujete. Když náhodou majitel Fabie zabrousí do Octavie, tak hned tohle. V sekci Fabia se řeší spousta věcí spojených s jinými modely.

PS: neber tu funkci tak vážně! a co se týče toho varování, nemám, co k tomu říct, protože to nemá cenu, mám to v ....

2Luke288: musím se jen smát. nestojíš mi ani za to, abych se vyjádřil. žij blaze. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igor - Asi by som fakt neriešil 1,2 HTP v diskusii, kde sa vyberá motor do OII. Alebo si myslíš, že to sem patrí? Alebo tu chceš vyvolať flame? Zaváňa to varovaním...

Diamant: V záplave príspevkov som narazil na tento tvoj a nemôžem ho nechať bez povšimnutia - keďže v diskusii padla otázka na mňa, slušne som na ňu odpovedal. To, čo sa strhlo po tom, bola nie len moja chyba...

P.S.

Mne to tu pre zmenu zaváňa božským syndrómom ;)

Marios: Ono treba si priznať, že každý si chváli to svoje. Tiež som svoj názor na 1.6FSI a všetky nepreplňované FSI motory už sem písal. Hlučné, nevýkonné, predražené. Povesť FSI motorov zachraňuje jedine 2.0 TFSI, ale jedna lastovička leto nerobí. Verím tomu, že 1.8 TFSI tiež pomôže napraviť zlú povesť FSI motorov. Stačí sa pozrieť na štatistiky predajov v celom koncerne, obyčajné FSI motory ležia na okraji záujmu.

Editováno: , autor: Igor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Názov vlákna je "který motor by jste mi doporučili" a je to v sekcii OII. Proti HTP osobne nič nemám, ale to vie snáď aj nováčik na tomto fóre, že ak tie magické 3 písmená niekto zavlečie kamsi, kde to ani trochu nepatrí, tak z toho vždy vznikne flame, hádka alebo niečo podobné. Čo teda na informačnej hodnote vlákna ani trochu nepridá. Takže vrámci zachovania akej takej kultúry musím trochu dohliadať na to, aby sa to nevrhlo úplne.

Ak sa teda chcete večne naťahovať, či je lepšie to alebo ono, tak prosím, je tu na to Hospoda.

S vecou nesúvisiace príspevky boli preto odmazané. Nemyslím, že by to bol nejaký syndróm. Ale sú isté témy, kde aj malý posun spustí lavínu.

Myslím si, že koncern už pochopil, že len priamy vstrek nestačí. Spotreba síce klesne, ale výkon stúpne len nepatrne a cena závratne. Verím, že aj 1,8 TFSI bude veľmi dobrá a dôstojná motorizácia, ktorá si nájde veľa priaznivcov. Teda ak neposadia cenu veľmi vysoko. Za cenu 2,0 FSI by to ale myslím bolo prijateľné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Názov vlákna je "který motor by jste mi doporučili" a je to v sekcii OII. Proti HTP osobne nič nemám, ale to vie snáď aj nováčik na tomto fóre, že ak tie magické 3 písmená niekto zavlečie kamsi, kde to ani trochu nepatrí, tak z toho vždy vznikne flame, hádka alebo niečo podobné. Čo teda na informačnej hodnote vlákna ani trochu nepridá. Takže vrámci zachovania akej takej kultúry musím trochu dohliadať na to, aby sa to nevrhlo úplne.

Ak sa teda chcete večne naťahovať, či je lepšie to alebo ono, tak prosím, je tu na to Hospoda.

S vecou nesúvisiace príspevky boli preto odmazané. Nemyslím, že by to bol nejaký syndróm. Ale sú isté témy, kde aj malý posun spustí lavínu.

Myslím si, že koncern už pochopil, že len priamy vstrek nestačí. Spotreba síce klesne, ale výkon stúpne len nepatrne a cena závratne. Verím, že aj 1,8 TFSI bude veľmi dobrá a dôstojná motorizácia, ktorá si nájde veľa priaznivcov. Teda ak neposadia cenu veľmi vysoko. Za cenu 2,0 FSI by to ale myslím bolo prijateľné.

Hele ty polobohu, příště si mazej co chceš, ale né moje příspěvky. Já se do tebe taky nenavážím, jasný :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S 1.6 MPI naprosta spokojenost. Da se s tim jet za vybornou spotrebu. Kdyz je potreba, slapne se a jede. S dynamikou v beznem provozu nejmensi problem. Pokud clovek nema na drazsi dvoulitry, tak proste 1.6MPI nebo 1.9TDI - podle toho jak jezdi. Jestli vic delsi cesty, okresky a dalnice > TDI. Jestli ve meste, casto kratke vzdalenosti > MPI, ktere se rychle zahreje. Je to tichoucke, jak se vytoci, ma krasny kultivovany zvuk. Jestli se nekomu chce investovat do drazsi FSI, do ktereho by se melo lit 98, jinak to ma obdobny vykon jako MPI, tak to uz je jeho vec.

1.6 MPI muzu jen doporucit :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všiml, jsem si jedné věci na volnoběh a tak do 1200 otáček má takový bručivý zvuk kolem 1500 duní a pak je jde zvuk do vyšších tonů, ale uším to lahodí ( teda aspoň mým) :D . Jinak to FSI se nevyplatí. Navíc to mpi-čko je léty prověřené. Jsem s ním spokojen. :)

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamant: děkuju za odkaz... moc hezký web... pěkně jsem si početl a s většinou souhlasím ;) . Mimochodem: tvoje Octavia je grandiósní - gratuluji. Já bych osobně šel do jiné barvy, ale žlutá sportovní verzi sedí :palec2: Ten interiér mě uplne rozsekal a fotky naprosto úžasné!

Lancelot: souhlasím. Má hezčí zvuk než FSI :D

Editováno: , autor: OctII
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamant: ano. Tuto informaci mám od důveryhodného prodejce.

Pobavilo mně, když jednou nějaké osoba napsala, že když chce někoho předjet, tak vypíná klimatizaci, aby měla vyšší výkon - po tomhle jsem se fakt dlouho sbíral ze země :smich:

už se to tu taky probíralo, tak na tý zemi klidně zůstan ležet, protože pokud máš klimu v autě se slabým motorem, tak je to sakra znát, když sepne. Je to jako kdyby tě někdo zatáhnul za prdel, což může někdy znamenat docela prekérku. Takže vypínání při předjíždění v takovým případě docela chápu. A co se týká důvěryhodných prodejců, tak to bývaj teoretici, který zpravidla vědí to, co si někde přečetli nebo slyšeli na školení. Realita ale bývá občas na hony vzdálená. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...