Přejít na obsah

Alu kola


Hustoles77

Doporučené příspěvky

trošku tvrdší, ale dá se to, čekal jsem to horší :p , ale drží jak přibité

mě ty moje kola mile překvapila...ani se mi nezdá že je to tvrdší(jak mě všichni odrazovali)...spíš bych řekl,oproti těm 15,že je to lepší...a ty zatáčky lol ...užse začínám těšit na snížení podvozku a tlumiče :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě ty moje kola mile překvapila...ani se mi nezdá že je to tvrdší(jak mě všichni odrazovali)...spíš bych řekl,oproti těm 15,že je to lepší...a ty zatáčky lol ...užse začínám těšit na snížení podvozku a tlumiče :)

dík chlape taky se mi moc líbí ,ale asi jedinýmu každej mi říká že tamty byly lepší jinak tvrdší to mám ale zase to líp vypadá na tom se schodnem že :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík chlape taky se mi moc líbí ,ale asi jedinýmu každej mi říká že tamty byly lepší jinak tvrdší to mám ale zase to líp vypadá na tom se schodnem že :palec2:

nj,každej má jiný vkus...mě se prostě líbí takové jak máš ty nebo já... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toora ... o tech sem jednu dobu take premyslel ;)

Jj moc hezky kolecka..Taky jsem po nich pokukoval..A ty sam delali i Mille Miglia.. ;)

@Bazz:Jsem na tvy auto zvedavej v realu..Na tech 17" co jsi mel se mi to moc libilo,jak jsem psal u tebe v tematu..A ani jsem nejak nezaregistroval,ze uz jsi koupil novy kolesa a navic A8 v 18".. ;) Ale myslim,ze to se mi to taky bude libit.. ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík chlape taky se mi moc líbí ,ale asi jedinýmu každej mi říká že tamty byly lepší jinak tvrdší to mám ale zase to líp vypadá na tom se schodnem že :palec2:
Dnes jsme se vraceli z České lípy byli jsme tam PepinoviTDI pro interier do jeho miláčka (bude tam dávat Raidera) a při cestě domů jsme u čerpačky v Mohelnici potkali Bazze s jeho autičkem ,poznali jsme ho podle jeho kol . Má to opravdu pěkné. :palec2: Neználek ps Bazz je z Teplic a mi z Havířova.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme se vraceli z České lípy byli jsme tam PepinoviTDI pro interier do jeho miláčka (bude tam dávat Raidera) a při cestě domů jsme u čerpačky v Mohelnici potkali Bazze s jeho autičkem ,poznali jsme ho podle jeho kol . Má to opravdu pěkné. :palec2: Neználek ps Bazz je z Teplic a mi z Havířova.

sorac za dotaz mimo tema....co je to za interier RAIDER ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..tak jsem konečně taky ten náš rodinný klenot přezul na léto

Dezent F, 15palečků /jezdím po horších cestách/ titanový lesk, přišly mi nejlepší v poměru cena/vzled

K jaru ještě patří úklid interiéru - ale do těch zadrobených sedaček a koberečků plných odrobinek od rohlíků a oplatků se mi nechce - asi až o víkendu - bude-li hezky

....jo ...plýs nemáte někdo hladové slepice nebo holoubky/jak popelka/ které by to vyzobaly :-)

post-15146-1207911497_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
  • Pawouk odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...