Přejít na obsah

Aktivovace zadní pravé mlhovky OII předfacelift


bigboban

Doporučené příspěvky

Mám OII 2005 elegance. Vzadu mi svítí jen jedna mlhovka což me z prominutím dost s***. :aggressive: Upozorňuji předem že není pravda co mi tvrdí v origoš servisu tedy že to není osazené. V obou světlometech je osazené vše včetně kabelů, patic i žárovky, pouze do toho nejde v jedné mlhovce proud.

Mám dva dotazy:

1) Pro začátek - proč sakra někdo vymyslel tenhle dle mě dementní nápad vrátit se jen k jedné mlhovce? Připomíná mi to tu dole dodatečně přidělanou mlhovku na Š120. lol Čemu to pomůže? V čem je výhoda? Mě tedy přijde značně pitomá situace kdy zezadu vidím auto v mlze jako motorku. :aggressive:

2) Jde někde aktivovat aby svítily mlhovky obě? Jak to udělám nebo kdo mi to udělá? Origoš servis bohužel tvrdí že to nejde. :prc:

Poslední řešení je smozřejmě nějak to prodrátovat, ale otázka je co to udělá např. logikou detekce špatné žárovky apod..

Dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.Vagem načti 9-centrální elektrika, kódování, zkopíruj kód a vlož do LCode

2.klikni na byte 3 a odškrtni bit 1

3.klikni na byte 4 a zaškrtni bit 4

4.zkopíruj new kód a vlož do kódování centrální elektriky

5.testuj a ulož = měli by svítit obě :)

Snad si to pamatuju správně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Docela by mě zajímalo proč origoš servis odmítá tu druhou mlhovku aktivovat a proč dokonce zjevně lžou, když mi řekli doslova ".. ta druhá mlhovka není vůbec osazená..". :aggressive:

Jaký k tomu mají důvod? Měl by škoda servis provést úpravu dle mého přání pokud výsledek neodporuje nějakým předpisům? Protože zrovna svícení druhé mlhovky podle mě ničemu neodporuje a tak nechápu proč to nechtějí udělat, malý kšeft taky kšeft né?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...