Přejít na obsah

obcas netahne a cuka


urna_

Doporučené příspěvky

čau. mám problém s octávii I 99 1.6 74kw. Někdy blbne a to tak že když startuji tak to déle točí ale nastartuje a pak to auto ztratí výkon nemá vůbec tah a když šlápnu na plyn začne cukat a když vypnu motor a znovu nastartuji tak to přestane. nevíte čím by to mohlo být? nedělá to pořád jen občas. jinak svíčky a kabely jsem dával nový. Díky za rady

jestli se to tady už řešilo tak se omlouvám za založení nového téma a nezamykejte prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau. mám problém s octávii I 99 1.6 74kw. Někdy blbne a to tak že když startuji tak to déle točí ale nastartuje a pak to auto ztratí výkon nemá vůbec tah a když šlápnu na plyn začne cukat a když vypnu motor a znovu nastartuji tak to přestane. nevíte čím by to mohlo být? nedělá to pořád jen občas. jinak svíčky a kabely jsem dával nový. Díky za rady

jestli se to tady už řešilo tak se omlouvám za založení nového téma a nezamykejte prosím.

Ahoj,

Skús skontrolovať indukčnú (zapalovaciu cívku) a kabely k nej vedúce, bez nej nedochádza k naindukovaniu dostatočného prierazného napätia, ktoré by bolo schopné preskočiť medzi svorkami sviečky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som to tu riesil par tem dozadu...

Mam octavku 1.6 55kw, robilo mi to co Tebe, vymenil som skrtiacu klapku, rozdelovac, kable, sviecky, lambdasondu a nic...

Nakoniec som zistil, ze mam dieru v prednej casti vyfuku, vo zvaroch hned pod motorom. Lambdasonda si brala falosny vzduch a a preto to cukalo. Kupil som pasku na vyfuk za 3 eura a je klud...

Tak si lahni pod auto a vyskusaj, ci Ti neprefukuje niekde vyfuk, najlepsie ked Ti niekto bude dupat na plyn. V kazdom pripade nic za to nedas a moze to byt ono

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

váha vzduchu mě taky napadla ale tu jsem zatím neměnil, pokud bych věděl že je to na 100% toto tak ji vyměním. jinak svíčky jsem tam koupil ty stejný s kterýma to předtím jezdilo v pohodě. Pak mě napadla řídící jednotka ještě :(

jinak na výfuk mrknu díky za radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a není divný že když mě to dělá a vypnu a znovu nastartuji motor tak to přestane?

ještě mi i občas při tom startování občas pěkně bouchlo v sání ahned jsem věděl že to nepojede,váha vzduchu to vyřešila,ale jakou to má spojitost netuším,ale vyčisti i klapku ,když se v tom budeš hrabat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem byl na diagnostice auta a hlasi me to chybu 00513 coz je snimac otacek haluv snimac ...tak nevim jestli to muze byt tim ale bylo me receno ze jo. a jeste me bylo receno ze vaha vzduchu to byt nemusi, ze to tim neni tak nevim :D

právě že je spousta možností,ale když ti VAG napsal tohle tak to vyměŃ A UVIDÍŠ.PAK DEJ VĚDĚT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...