Přejít na obsah

Výměna čudlíku ruční brzdy


Patrik Rychta

Doporučené příspěvky

Zdravím, všechny. Potřeboval bych pomoct. Všichni mi tady na foru tvrdí že pokud nemám chromový čudlík ruční brzdy tak nepatřím do fora, tak jsem si ho konečně koupil, ale nevím jak ho vyměnit abych nemusel demontovat středový tunel. Prosím poradte podotýkám že jsem čudlík koupil i s táhlem přímo ve škodovce. Děkuji

Jestli toto téma už někde je tak se omlouvám ale hledal jsem v manuálech i tady v interiéru a nci jsem nemohl najít ikdyž hodně lidí říká že to tady už bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Síla nepomáhá. Kdybych mohl zabrat ještě trochu více, tak protáhnu středovým tunelem i zadní bubny :)

Dole na původní páce je otvor, podle DP i tady na fóru jsem našel, že se tam musí něco uvolnit. Ale ať tam šmátrám jak tam šmátrám - nic. Kožený potah ten otvor nemá, tak to nemůžu ani zpětně zkusit. Nějaká další rada z publika?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatáhni ruční brzdu co to jde,vezmi plochy Šroubovák,vraž ho ze spodní strany do toho otvoru,a jako by jsi chtěl zapáčit rukojetí šroubováku nahoru(směrem k čudlíku odjištování) uvolnit západku na spodní straně rukojeti a současně stáhnout rukojeť směrem dopředu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Trochu to tu zase oživím.

Jaké je číslo dílu toho chromovaného čudlíku s tím táhlem. Vím, že to tu bylo, ale už to nemůžu najít. blink.png Asi je to mezi těmi ztracenými tématy. Umí někdo poradit? Z jakého to je auta?

Abych se po těch letech taky mohl stát plnohodnotným členem fóra :D

Celou ručku se mi kupovat nechce za 2k.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Po několika měsících brouzdání po německých fórech (jak už jsem tu psal - svahilština není mojí silnou stránkou) se mi podařilo to číslo sehnat.

Kurnik, to tu nebyl nikdo, kdo by tady napsal že to je z O1?? blink.png

číslo dílu toho táhla s chromovým čudlíkem je: 1J0 711 323 D 2ZZ

Pokud by někdo nechtěl chromovaný, ale co vypadá jako hliníkový (Hliník se odstěhoval do Humpolce :D ), tak je to tohle: 1J0 711 323 D 4J4. Ale to neobjednáte ve škodovce, to se dávalo do golfa 4, takže pro něj do VW servísu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...