Přejít na obsah

Jaké je nejlepší relé denního svícení ??


montek

Doporučené příspěvky

U Fabie jo. Krabička ASS je u pojistek a je na ní spínač. Takže stačí sundat ten plast na boku přístrojovky. U Octavie se ASS montuje někam za spínač světel, tam to bude asi horší. Ale neměl by být problém ten spínač vyvést někam na přístupnější místo.

Každopádně pokud máš nastartováno a světla tedy svítí, tak jdou vypnout standardním spínačem světel (zapnout/vypnout) a v mém případě to ani nepíská ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně pokud máš nastartováno a světla tedy svítí, tak jdou vypnout standardním spínačem světel (zapnout/vypnout) a v mém případě to ani nepíská ;)

A jak to funguje v noci když nesvítí značka a palubka pochopil bych to kdyby se v noci otočením knoflu do polohy zap.svět rosvítil zbytek ale Ty píšeš že jdou světla normalně vypnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry už jsem to pochopil dnes mi to nějak nechce dobře spínat.

To mě taky ne. Asi by sme potřebovali taky nějaké relé :smich::smich: Takže spínač světel máte vyplý a nastartujete pípne to a světla se rosvítí a když chcete zhasnout tak spínač otočíte do polohy zapnuto a pak do polohy vypnuto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem pochopil, že by to tak mělo být, jen mi jde o to, abych to mohl úplně vypnout, myslím automatiku, protože nechci aby mi při popojíždění mimo silnice rozsvěcovaly xenony - na chvilku.

Vůbec super by se mi líbila akustická signalizace NEZAPNUTÍ světel po nastartování, tak třikrát gong a potom možnost zapnout ručně světla, ale bez rozsvícení palubky a osvětlení přístrojů.

To chci asi hodně, ale určitě by to šlo vytvořit samo domo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nastartuješ, tak se za pár sekund rozsvítí parkovačky a tlumená světa (zazní jedno pípnutí) - denní režim. Pokud spínač světel otočíš na parkovačky, tak zhasnou tlumená světla, rozsvítí se osvětelní SPZ, podsvětlení palubky a ASS pípá po asi 5 sekundách, protože nesvítí tlumená světla. Pokud přepneš spínač úplně doprava na tlumená světla, tak se rozsvítí i tlumená a pípání ustane - noční režim. Když pak vypínač vratíš zpět na vypnuto, tak vše zhasne a ASS opět každých cca 5 sekund pípá. Potom už není jiný způsob, jak se vrátit k dennímu režimu, než zhasnout motor a znovu nastartovat. Samozřejmě pokud v denním režimu vypneš motor nebo ti to chcípne, tak automaticky vše zhasne. Pokud zmáčkneš spínač umístěný přímo na krabičce ASS, tak se to celé vyřadí z provozu a spínač světel funguje, jako před montáží ASS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem pochopil, že by to tak mělo být, jen mi jde o to, abych to mohl úplně vypnout, myslím automatiku, protože nechci aby mi při popojíždění mimo silnice rozsvěcovaly xenony - na chvilku.

Tak to jedině vyvést spínač z ASS někam na palubní desku a myslet na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele našel jsem rlé originál škoda auto Škoda Octavia Tour.....735,-Kč bez DPH

V http://www.autosidlo.cz/ ho mají v akci tak to bych šel možná radši do toho originálního. Máte ho někdo?

Ja ho mam uz 2 roky - spina hned po nastartovani sa sa to vypnut vytiahnutim poistky

na skoda webe (orig. prisl.) pisu:

- automatické rozsvícení obrysových světel po zapnutí

klíčku zapalování do polohy 1

- automatické rozsvícení hlavních světel po nastartování

- spínač světel v přístrojové desce zůstává vypnutý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tak to já vlezu do auta zastrčím klíček otočím jím tím nastartuji auto, můj mozek dá signál levé ruce ať otočí vypínačem na zapíná ní světel a je to ;):smich: :smich:;)

JJ

take tak. Predtim jeste prava zapne pas:-D

HM 1,6 / 74

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tak to já vlezu do auta zastrčím klíček otočím jím tím nastartuji auto, můj mozek dá signál levé ruce ať otočí vypínačem na zapíná ní světel a je to ;):smich: :smich:;)

JJ

take tak. Predtim jeste prava zapne pas:-D

HM 1,6 / 74

přesně tak je to správné ;)-_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas tím jen Montekovi a dalším poradíme. Tak já mám relé od Molpiru s dodělaným spožděním od nastartováním. Montáž byla jednoduchá dle přiloženého návodu.

Jeste muzes dopsat co a jak s tim spozdenim at si to pripadny kupec muze taky zbastlit pokud bude mit zajem a ty se podelis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...