Přejít na obsah

zámek kufru


michalkaspr

Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám octavii kombi 1999 a zlobý mě zámek a otevírání kufru.

Do zámku f kufru vůbec nejde strčit klíč, to by mi ani nevadilo, ale kufr občas nejde otevřít, když auto otevřu dálkáčem tak slyším, že v kufru cvakne, ale ta páčka je prostě mrtvá jenom tam tak volně lítá, potom auto párkrát zamknu a odemknu a zase to funguje. Jednou se mi i stalo, že se mi kufr nezamkl.

Nevíte kde by mohla bát chyba?

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak podobný problém jsem už řešil, odešel servomotorek, který otevírá kufr. Výměna cca 500 Kč a otázka 2 min. Zadře se, pár zoubků je vylomených a pak to zlobí. Občas nezamkl, pak zase neodemkl. To k tomu otevírání teda (co se týče klíče, tak nevím kde hledat vadu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 13 let později...

Zdravím, koupil jsem Škoda Octavia I combi a nejde mi patých (kufr) zasunout klíček, když jsem se na to zeptal bývalého majítele tak mi řekl, že nikdy tak klíč nestrkal a vůbec netušil, že nefunguje. Zkusil jsem to ´´promazat WDéčkem´´ a to nepomohlo. Do demontáže jsem se ještě nepustil tak přemyšlím co s tím dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...