Přejít na obsah

zvláštné syčanie po vypnutí motora


Emilia

Doporučené příspěvky

Ahoj,

po vypnutí motoru, auto vydavá divný zvuk, niečo ako syčanie, ventilátor to nieje. Ozýva sa to z pod kapoty, na tej strane ako je spolujazdec (vľavo úplne hore)Jedná sa o superb 1.9TDi. Má 6 rokov, teraz som si ho kúpila a neviem, čo s tým zvukom, či ho mám riešit, alebo je to v pohode. Dík za každú radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Teď sem přijel ze servisu. Děla to klima, jde to od místa, kde se měří a plní klima a je to úplně normální a mělo by to dělat všem.... mno a já mám v ryti větrák klimy :(

Jak jsi poznal ze je haji ten vetrak? Dela to nejakej zvuk? Ja mam vymeneny rozvody komplet a stejne tam neco piska...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 roky později...

Neni to problem, je to kvuli tomu, ze kdyz mate zaplou klimu, a treba 2 minuty pred koncem jizdy by jste ji meli profouknout jen ventilatorama ale nemit u toho zaplou klimu kvuli kondenzaci a pozdejsimu smradu z ofuku. Je to neco jako dochlazovani klimatizace a je to zcela normalni jev u nasich aut :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...