Přejít na obsah

Centrál - dodělání


duff

Doporučené příspěvky

Chci si nechat namontovat do fabie centrální zamykání,poraďte prosím,jestli koupit raději originál,nebo stačí od jiných výrobců?Viděl jsem na internetu za zhruba 1000-1500kč,ale je bezproblémový?Má s tím někdo zkušenosti?A ještě kolik stojí asi orig.?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si nechat namontovat do fabie centrální zamykání,poraďte prosím,jestli koupit raději originál,nebo stačí od jiných výrobců?Viděl jsem na internetu za zhruba 1000-1500kč,ale je bezproblémový?Má s tím někdo zkušenosti?A ještě kolik stojí asi orig.?Díky

Jde tam samozřejmě i univerzální centrál vyjde celkem lacino koukni na stránky Stualarm. S montáží neni problém známej to ve Fabce má a funguje to celkem dobře

Roman Moje stránky -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem namontoval ten od Jablotronu. Je trochu drazsi, ale zase ma nejaky funkce navic. Signalizaci otevreni/zavreni pres svetla (coz sem radsi predelal na blinkry), automaticky zamykani po 60 sec, pokud neni klic v zapalovani, moznost pridani modulu dalkove ovladanyho zamku 5 dveri a jednoduchej alarm, pokud pridas sirenu a mas spinace ve dverich. Taky ma trochu lepsi pripravu pro montaz nez ty levnejsi, coz se hodi, pokud to budes montovat sam. Sehnal sem ho pres internet za 2500 kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne si nejdriv zjisti, co ten central umi, nez ho koupis. Nekdo tu resil problem, ze to nemelo ani signalizaci otevreni/zavreni, coz by me docela vadilo.

Zvladnout se to da. Ja to delal celej den, ale jen proto, ze sem nevedel, jak co rozdelat. Kdyz vis co a jak, tak se to da podle me zvladnout tak za 3-4 hodiny. Nejhorsi bylo sundavani tapecu a protazeni dratu do zadnich dveri. Nepodarilo se mi sundat kryty sloupku, tak sem to pod nima protahoval dratem. Dost sem si pritom zanadaval... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne si nejdriv zjisti, co ten central umi, nez ho koupis. Nekdo tu resil problem, ze to nemelo ani signalizaci otevreni/zavreni, coz by me docela vadilo.

Zvladnout se to da. Ja to delal celej den, ale jen proto, ze sem nevedel, jak co rozdelat. Kdyz vis co a jak, tak se to da podle me zvladnout tak za 3-4 hodiny. Nejhorsi bylo sundavani tapecu a protazeni dratu do zadnich dveri. Nepodarilo se mi sundat kryty sloupku, tak sem to pod nima protahoval dratem. Dost sem si pritom zanadaval... :D

Tu signalizaci jsem tu řešil já.Taky mě to ted mrzí že tam není to blikání směrovek ale co se dá dělat.A při tom lacinější centrál co jsem našel tak to měl.Už bych si tenhle co mam nekoupil.Ale jinak je ok.Nechal jsem to dělat jednomu maníkovi co se v tom vyzná a dělal to 3h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete někdo něco neorigo, ve Světě Motorů 50/06 je návod na montáž neoriginální centrálu s využitím sklopných klíčů.

dodám, neoriginálních sklopných klíčů

Jojo, máš pravdu, teď jsem na to koukal, ale vypadaj skoro jak origo :kuk:

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegove připojim se k teto otazce na tema central, nechal jsem si namontovat podotykam ze dodatecne central do me Fabinky mel jsem strach aby nekde se neco nevrtalo nebo nebastlilo tak jsem hrabnul po originalu ale uz bych to neudelal .Co se tyka funkce tak nema chybu ale mam ho jen na klic tudiz bez DO ale ta cena no KATASTROFA v firme auto Racek HB a ted se podrzte 7 500 Kč a podotykam bez DO. a nyni proc pisu jde k tomuto dodelat DO??????a hlavne za kolik do original servisu uz nepojedu protoze to uz by me asi potom vystehovali z domova tak prosim ma toto jine reseni nez origo????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
Zvladnout se to da. Ja to delal celej den, ale jen proto, ze sem nevedel, jak co rozdelat. Kdyz vis co a jak, tak se to da podle me zvladnout tak za 3-4 hodiny. Nejhorsi bylo sundavani tapecu a protazeni dratu do zadnich dveri. Nepodarilo se mi sundat kryty sloupku, tak sem to pod nima protahoval dratem. Dost sem si pritom zanadaval... :D

ahoj, chystám se na domontáž centrálu a hledám někde postup pro rozborku dveří na Fabii? nevíte o něčem? mám jinou značku, ale synovec má Fabii a chce centrál dodělat. díky všem. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Co bych musel přizpůsobovat, ten centrál má svou řídící jednotku.. Myslím že natáhnu jen elektriku a namontuju servomotorky. Nebo je to jinak? Nějáky blikání a pazvuky při zamykání a odemykání ani nechci je to hnus.

Origo je drahé.

Editováno: , autor: Jaroě
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepochopil si to !;) To čo som ti tam hodil link je obyčajné servo aké tam chceš dať ty,ale univerzálne tie plechy čo ho držia sa musia upravovať napr. dlžka.Tie drôty su presne naohýbané.To na fabiu len vytiahneš z krabice a sedí ako r-ť na šerbli! CAPITO???!

Editováno: , autor: vikino1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celé zapojení chápu (teda aspoň polovinu)

Nevím si rady se zapojením odemykacího a zamykacího impulzu.

Chci to zapojit tak že po zamknutí se mi zavřou i okenka auta (prodloužený zamykací impulz)

V příloze davám montážní navod na fabii a obrazek všech kablíku u DO.

Děkuji za jakoukoliv radu.

post-4472-12742042633991_thumb.jpg

post-4472-1274204268137_thumb.jpg

Montážní navod.pdf

Editováno: , autor: Golfino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...