Přejít na obsah

hrdza na prednych kotucoch


colins

Doporučené příspěvky

ty kotouče ještě něco vydržej!!, a jestli myslíš takovej ten prolis, tak ten je normální už je tam odzačátku -_-;)

To není prolis, to je odfrézovaný při vyvažování při výrobě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovka zaručuje životnost kotoučů na 80 000km.

To je snad vtip, to by se muselo najezdit těch 80000 km tak maximálně do dvou let, mě kotouče totálně zrezavěly na pracovní ploše asi po třech letech i když auto jezdí denně asi po 35000 km, destičky jsem zbrousil do roviny, namontoval nové kotouče a jsem zvědavý za jak dlouho zhnijou, škoda že nestojí 200 Kč jako kdysi na Favorita, to bych s radostí měnil jen kotouče a destičky by byly OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda nevim, ale ja po 65tis. a 3 a pul letech mam kotouce skoro jako nove. Zhora pochopitelne zrezle jsou, to je na kazdem aute, ale jinak jsou naprosto v pohode. Predpokladam, ze jeste nekolik let vydrzi zcela v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda nevim, ale ja po 65tis. a 3 a pul letech mam kotouce skoro jako nove. Zhora pochopitelne zrezle jsou, to je na kazdem aute, ale jinak jsou naprosto v pohode. Predpokladam, ze jeste nekolik let vydrzi zcela v pohode.

Napodobne,najazdenych 65tkm a kotuce uplne v pohode :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovka zaručuje životnost kotoučů na 80 000km.

To je snad vtip, to by se muselo najezdit těch 80000 km tak maximálně do dvou let, mě kotouče totálně zrezavěly na pracovní ploše asi po třech letech i když auto jezdí denně asi po 35000 km, destičky jsem zbrousil do roviny, namontoval nové kotouče a jsem zvědavý za jak dlouho zhnijou, škoda že nestojí 200 Kč jako kdysi na Favorita, to bych s radostí měnil jen kotouče a destičky by byly OK

auto jezdí denne po 35000 km??? :o:huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...