Přejít na obsah

Nebliká dioda u dveřích řidiče...?


bercom

Doporučené příspěvky

Ano do safelocku se mi auto zamyká. Otestováno na všech dveřích (kromě kufru). Zkoušel jsem také auto 3x po sobě rychle zamknout jak jsem četl zde na foru adioda také nic.

//ot: Můžete mi ještě chlapi někdo objasnit, zda bych měl mít v autě také tovární alarm? Dnes jsem ještě zkoušel auto zamknout dalkáčem když jsem seděl uvnitř a zkusil nastartovat. Auto jsem normálně nastartoval, ale žádný alarm se nespustil. Předpokládám, že jej v autě nemám. Spíše mě jen zajímá jestli je toto chování OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tovární alarm tam asi nebude, dioda signalizuje safelock a ne alarm. To, že nebliká může být způsobeno - upadlým kablíkem u diody, nebo kufrem - já měl stejný problém na jaře, dioda neblikala a safelock fungoval a bylo to tím, že v kufru mi odcházel motorek zámku. Sice zamkl, ale zřejmě nedal signál správný. Po dvou týdnech odešel úplně. Nový motorek vše vyřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj kluci. Mam taky problem se safelockem. Nekdy jde, ale vetsinou ne.. aktivuje se vzdy po ctvrtem zmacknuti zamykani na ovladaci. Mikrospinace mam OK, protoze vnitrni osvetleni sviti pro otevreni dveri, ve dverich zarovky taky sviti a zvukova signalizace zapomenutych rozsvicenych svetel se taky oziva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mam slabsi baterku a nekde (uz nevim kde) jsem cetl, ze by to mohlo byt i tim. Moc se mi to ale nezda.. Je to blbost, nebo to muze byt tim?

PS: omlouvam se za citaci, ale chtel jsem, aby bylo jasny, o cem mluvim..

Editováno: , autor: Vlasatec
necituj předchozí příspěvky, téma je pak nepřehledné :
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. U oct 97 slx jsem rozebral zámek našel dva studeňáky vyměnil mikrospínač a světla už bzučí, světlo se rožíná a kolík kterej vystřeloval zpět při zamčení zevnitř už taky neblbne ale safe lock nefunguje a ledka ve dveřích nebliká :( nevím co s tím. Poradí někdo? Napadlo mě to ještě rozebrat a prohřát všechny spoje když to nebude fungovat ani potom tak asi vrakoviště a celá tahle mr*ačka byla na nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si vsiml, ze se mi nekdy nerozsviti na vnitrnim 3 bodovem svetle ty bocni svetylka (pri otevreni dveri). Tady na severu neni nikdo, kdo by se v tom vyznal, protoze do jakehokoliv servisu se musim vzdycky vracet, protoze udelali neco spatne:-( Tak ja, jako uplnej lajk, jsem tu lampicku celou vymontoval, ze ji trosku prostriknu kontaktolem - nepomohlo (problem je mekde v tech dvou spinacich bodovek, protoze se jich lehce dotknu a svetylko se rozsviti. Daji se nekde sehnat jenom ty dva spinace? Nakonec se mi nerozsviti vubec (ani manualne, ani po otevreni dveri..proste vubec v zadne poloze), a co je jeste horsi, nejdou mi ted otevirat okna, nesviti mi svetla na dverich a prestalo fungovat dalkove ovladani - toto vyreseno: praskla pojistka na pozici 14. Poradte mi prosiiim. Diky moc.

Editováno: , autor: Vlasatec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To na obrázku je konektor motorku od okna? "Ted me napadlo... Muze byt ten problem se safe-lockem zpusobenej treba zadnima dverma?" Myslím že ne, páté dveře mě občas neodemčou a z diagnostiky jsem vyčetl sporadicky falešný signál nabo něco takového ale když se v autě zamču dálkou tak safelock funguje na všech dveřích kromě řidičovích kde je i ledka, která nebliká. Až se udělá tepleji tak zkusím vyčistit ty konektory, dík za typ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Safe zamknuti bud poznas sluchem nebo si sednes do auta a nekdo te zvenci zamkne.

Pokud se ti podari nejake dvere zevnitr otevrt tak tam je zrada.

Nekdy to bejvaj i potrhane kable v gum.prachovkach ktere vedou do dveri

post-3876-0-33609000-1298323883_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-61777-0-80522600-1298227875_thumb.jpost-61777-0-08308000-1298228951_thumb.jčus skus rospojit jednotky dveri konektory dost oxidují :) a skus vodivost každeho pinu v zasuvce viči dratu

Tak jsem konektor z obrázku rozdělal a žádná oxidace tam není, zvlášní bylo že když jsem ten konektor odpojil a připojil a následně zamčel tak ledka blikala ale dveře se nezamkly při dalším odemčení a zamčení opět nebliká a safelock taky nefunguje. Ale z toho vrchního co je u stahovačky jsem to nevytáhl tam je taky něco? Poradí někdo co dál? Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Urcite kontrola dveri pres diagnostiku - takzvane zamknout a opacne a sledovat v kanalech dvere LR, LR a pod.

Jsou tam vsechny info data vcetne napajeni a sepnutych mikrospinacu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...